Arkadaşlar bu doğru mu sizce?

Üniversite okuyanlar daha çabuk boşanır, daha uyumsuz olur, beklentisi fazladır, hele ki diplomasına uygun işi bulamazsa sinirli olur.

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Daha çabuk boşanma konusunu bilemem, ama dayak yiyip oturmaz birçoğu bence, bu yüzden daha çabuk denebilir.

Uyumsuzluk konusuna katılmıyorum.

"O kadar sene okudum niye buraya gireyim ki?" düşüncesi var olabilir çoğunda da, bu da normal bence.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Daha çabuk boşanır konusuna katılmıyorum asla kendi fikirleri oluşmuş ve o kadar sene eğitim alıp kendini geliştirebilmiş biri karşısındakinin nasıl biri olduğunu hayat arkadaşı olup olamayacağını anlar zaten.
    Uyumsuzluk konusuna gelinceyse karşısındakini dinleyerek hayatı geçmiş sürekli karşısındakinden bir seyler öğrenmiş ve toplumla iç içe olmuş birinin uyumsuz olabileceğini düşünmüyorum fakat uyumsuz insanlarla karşılaşmış olabilirsin bu karakter meselesidir tamamen.
    Beklentileri yüksektir çünkü hep en iyi lisede üniversitede okumak ve hep en iyi öğrenci olmak için çabalamışlardır. Beklentilerinin yüksek olması normaldir.
    Ve herkes kalifiye olduğu işi yapmak ister zaten bir işi sıfırdan yapmayı öğrenmek elinde bir diploma varken sence de saçma değil mi?

0|0
    0|0
  • Yani bir nevi evet

0|0
    0|0
  • Sorular birbirinden farklı. Mesele boşanmakla ilgisi yok , uyumsuzluk karaktere baglı ama beklentisi ve iş konusundaki siniri üniversite ye bağlı. diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Alakasız bir paragraf :) buna inanmadın umarım

0|0
    0|0
  • birz abartilmis..

0|0
    0|0
  • Hayır alakası yok

0|0
    0|0
  • Üniversite okumayan çoğu insanın maddi gücü daha düşüktür özellikle bayanların güvencesi olmadığı için boşanamaz

0|0
    0|0
  • Dogru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• odun gibi hayat sürmüyorlar.
    kafa sürekli çalıştığı için yeni fikirlere açık oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...