Kızlar, sizin derdiniz ne? Suç bende mi?

Tamam genelleme yapmıyorum ama bazılarınız çok garip. Otobüse tek başına gözyaşları içinde bir kız bindi ve aradan geçen onca durağa rağmen ağlaması kesilmedi uzaktan uzağa izledikçe benim içim parçalandı duygusal biriyim neticede. Neyse sonunda cesaretimi topladım yanındaki boş koltuğa oturdum peçete uzattım ve "afedersiniz bindiğiniz duraktan beri ağlıyorsunuz yapabileceğim birşey var mı?" dedim. Bana "seni ne ilgilendirir benim ağlamam işin yokmu" gibisinden biraz sesi biraz kısık sesle bir şeyler söyledi yerin dibine soktu resmen ilk durakta indim o derece. Şimdi suç bende mi?

0|0
6

En İyi Kız Görüşü

• Suç sende değil kızı bunu söylemeye itenlerde. Ülkede günde kaç tane taciz, tecavüz, şiddet vakası oluyor bilmiyor musun? Artık erkeklere karşı git gide büyüyen bir güvensizlik var.

0|0
    0|0
    • 3ay

ne alakası var kardeşim kız ağlıyo bende bir derdinmi var yardıma ihtiyacın var mı gibisinden sordum gel omzumda ağla demedimya neyin tacizi olacak

Kızlar Ne Diyor 5

• O kendinde degil bosver senlik bir durum yok utanip inmene bile gerek yokmus kalsaydin muhtemelen yaptigini farkedip ozur dilerdi

0|0
    0|0
    • 3ay

zaten iki gram özgüvenim vardı o da uçtu gitti daha nereye kalıyom bide uzun bir süre bir kıza saati bile soramam heralde

• yok kimse suçlu değil kız üzgün ve sinirli sende o durumda olsan benzewr tepkiler verebilirdin ne yaşıdığını bilemeyiz sonuçta

0|0
    0|0
    • 3ay

ben asla o şekilde veya benzeri tepkiler vermem

• 3ay

her insan farklı canım takılma ya

• 3ay

evet hepiniz takılma sinirliymiştir diyosunuz ama zaten minimum seviyede olan özgüven buhar oldu gitti bugün itibari ile bende o ne olcak

• Sinirleri bozuktur olabilir.

0|0
    0|0
    • 3ay

sinirlerinin bozuk olduğunu anlamak için ermiş olmaya gerek yok ben yardımcı olmaya çalışmıştım sadece

• 3ay

Ya tamam sen insani olarak yardımcı olmak istedin o da yardımını istemedi gibi düşün , özgüvenini yitirmem gereken bir şey yok ortada yapma nolur.

• 3ay

her neyse işte

• Indikten sonra gitseydinya arkasindan ne romantik olurdu

0|0
    0|0
    • 3ay

abi ben zaten 2 gram olan özgüvenimi orda kaybetenin utancı ile ilk durakta otobüsten kendimi zor atmışım sen onun inmesini bekleyip peşinden gitmekten bahsediyosun :) hayal gücün güzelmiş bencede güzel olurdu böyle bişey ama ancak filmlerde olur bu dediğin peşinden gitsem bu defa çığlık atardı halk beni linç ederdi :)

• 3ay

Tamam bende ederimm

• 3ay

peki bekliyorum :)

• Yani insan tanımadığı birine nasıl tepki verebilir ki bide ağlıyor, kız haklı gibi, bir kadın ağlıyorsa ona dokunma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...