Türk dizileri çok saçma değil mi?

Özellikle şuna bitiriyorum Asdf bu adamı bulmam lazım mermiye taş atan adam asfhjasjfasfsff

Güncellemeler:
Kurşuna taş atıp çoçuğu kurtaran koca yürekli Salih <3 asfjhhjasf
''

1|0

En İyi Kız Görüşü

• haha efsaneymiş :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu insanda hiç beyin olmasa, bak hiç beyin olmasa diyorum. Şu diziyi izlediğinde, bunların boş oğlu boş olduğunu görür, anlar... Ama nasıl bir beyinsizlikse, bunlara takılan bir grup oldu bu ülkede. Soyadını değiştiren Amerika gibi bir ülkede yaşayan bir eşşek var birde...

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bir neslin Kahramanı, efsanevi adam Salih😂😂 yabancı dizi de Türk dizisi de izlemiyorum kafa rahat😎

0|1
    0|0
  • ve yaz dizileri yürümeyi bilmeyen kız ile kahraman çocuğun hikayeleri kız genelde saf sakar erkek hep kurtarıcı yazarken bile midem bulandı 💩💩

1|1
    0|0
  • Bence başarılı, cizgi film gibi

0|1
    0|0
  • Kaliteli olan çok nadir. Absürt ve tutarsız senaryolar, küçük kız kardeşimin yalan söylerken büründüğü halleri andıran oyunculuklar. Ve buna rağmen izleniyorlar.

0|1
    0|0
  • Bu yüzden yabancı dizi

0|1
    0|0
  • Samanyolunun hepsi sacma

0|1
    0|0
  • Salih 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Aynen. Yabancı diziler favorim XD

0|1
    0|0
  • kesınlıkle

0|1
    0|0
  • Evet çok saçma

0|1
    0|0
  • Aynen

0|1
    0|0
  • 😂😂😂😂tas mermıden sert cıktı

0|1
    0|0
  • Evet çok saçma, bu yüzden yabancı dizi 👍

0|1
    0|0
  • İsin bohu çıhtı yaww aşk aşak aşk

0|1
    0|0
  • Evet saçma 😕

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bizim dizilerimiz vardı. Hayat bağları, ekmek teknesi, 7 tepe İstanbul, 7 numara, Eşref saati, deli yürek, ne zamanki fatmagülün suçu çıktı bütün diziler mantara bağladı herkeste bir fetiş aldı yürüdü sapık ettiler bu milleti 😂😂

0|2
    0|0
  • hemde nasıl :D dfdf

0|1
    0|0
  • Hemde nasil o kadar salakca dizi yapiyorlar ki acaba bu senaristler gurur duyuyorlarmi kendinden?

0|1
    0|0
  • He ya bu efekt hint dizilerinde yok MK

0|1
    0|0
Yükleniyor...