Dost mu Düşman mı?

Arkadaşlar merhaba direk konuya giricem benim bir arkadaşım var ve en yakın arkadaşım diyebilirim zaten öyle çok çevresi olan bir insan sayılmam. Bu arkadaşım dediğim insanın bana itici gelen davranışları var uzun zamandır ama hani onu böyle kabul etmem gerekiyordur belki kişiliği böyledir diye sesimi çıkarmadım. Mesela benimle konuşurken ses tonu ve davranışları farklı böyle tanımadığımız birinin yanında falan farklı davranıyor yapmacık olduğu da aşırı belli oluyor açıkçası. Kalabalık bir ortamda konuşurken mesela beni küçük düşürmeye çalışıyor ben bir şeyler için çabalamaya çalışırken bu herhangi bir konu olabilir moralimi bozmaya falan çalışıyor ayrıca aşırı egosu olan bir insan kendini herkesten üstün görüyor falan ben normalde böyle insanları hiç sevmem bunlardan sonra ben tabi bir süre konuşmadım ama sonra tekrar konuşmaya devam ettim çünkü birlikte çok eğleniyoruz bu doğru ama bu hareketleri de beni aşırı rahatsız ediyor bunları ona da söyledim ama onun kişiliği böyle hala aynı davranıyor sizce ne yapmalıyım çok uzun oldu ama kusura bakmayın yardım ederseniz sevinirim

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• yeni arkadas bul ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aynen böyle bir arkadasım vardı çok yakındık en büyük kazığı o attı uzak dur bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...