Artık benden nefret ediyor?

Yakın bir arkadaşım, kardeşim... artik benden nefret ediyor. İnternetten tanıştık 1-1.5 sene önce. Cok yakin olduk, bağlandık birbirimize. Sevgili gibi oldu bana. Farkli sehirlerdeniz. En buyuk hayalimiz buluşup sarılmaktı. Sonra o yeni arkadaslar edindi. Bana karsi yine samimiydi ama eskisi gibi olamadi hersey. Özelimiz olanlari baskalari ile yaptı. Ne zaman bunu dile getirsem her zaman kendini üste çıkardı hiçbir zaman dinlemek istemedi. 3 gun önce yine tartıştık. Sonra ben ona icimi döktüm. Yine anlamak istemedi. Bende sana fazla baglanmisim ama telafi edeceğim falan dedim. Sanırım ağır geldi. Engelledi. Birkac saat sonra kaldirdi. Birkac saat once de bir arkadasi mesaj atti. O istanbula geliyor muhtemelen sana soylemeyecek sessizce gelip gidecek bilgin olsun diye söyledim dedi. Şimdi ben ne yapayim? Neye yanayim? Öyle bir yumru oturdu ki... canım çok yanıyor. Sizin de kardeşim dediginiz insan vardir illaki. Ben ne yapmaliyim?

Güncellemeler:
3ay ... ...

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Değerini bilenlerle kal. belliki ilgi onu bunaltıyor. yinede yazıldığı kadar kolay değil eminim ama başka birşey gelmedi aklıma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sevgili gibi ama kardeş?

0|0
    0|0
    • 3ay

Sevgili gibi tatlı konusmalarimiz oldu

• 3ay

Olan olmuş artık yapacak bişey yok üstünüze gitmeyin birbirinizin

• Adını koysaydınız sizde

0|0