Kapat

Falcilardan anlayan bir bakabilirmi?

Sunu soyliyeyim inanmam boyle seylere ama azonce tanidik geldi ve biz kahve felan ictik faldan konu acildi oda basina gelen seyden bahsetti bir akrabalari onlara gelmis onlarda ayni sekilde kahve felan iciyorlarmis sonra onlardada acilms fal konusus kadin demis benim bir arkds var herseyi biliyor aratmis onu oylesine yani kadin demis tamam bakacam felan onlar yerine kahve icecem bakacam demis iste aramis konusmuslar ona yasadigi tatsiz olaylari olen bir yakininin olum anini ona dokunan kisileri ogun giydigi kiyafeti onu oldurene kadar demis unvstyi kazanamayacagina kadar biseylerini satacaklarmis ikigundur satisa koymussunuz satilmicak ama demis satilmaamis ya inancli insanlariz cok sukur ama ben cok tirstim valla rihum bedenimden ayrilacak gibi hissetim bu kadin falbakan yani kucuklukten ailesini kaybetmis cocugu hic olmamis kansermis acaba diyoruz kalb gozumu acilmis bide parayla yapmiyor bunu medyummudur o seyi teklif etmisler kabul etmemis off tirsiyorum valla

0|0
21

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• öncelikle şunu söyliyim dediklerinden bişey anlamadım. velhasılıkelam fala inanma falsız da kalma demiş atalarımız. üç ihlas bir de fatiha okudun mu senden rahatı yok emin ol. asla korkma ve sakın unutma; cesurlar bir kez korkaklar ise her gün ölür...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu sıralar böyle birine çok ihtiyacım var. Kişiyle nasıl irtibat kurabilirim?

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun bakalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...