Azerilere mi daha çok seviyorsunuz, kürtleri mi?

Azerilere mi daha çok seviyorsunuz, kürtleri mi , hangisi?

Güncellemeler:
3ay Türk olarak.

0|0
14|15

En İyi Kız Görüşü

• Kürtlerden nefret ediyorum otomatik olarak azeriler.

1|4
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

• azeri değil Azerbaycan Türkü

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Azeri yok, Azerbaycanlı ve ya Azerbaycan Türkleri.
    Tabi ki, iyi olanı. Iyi olan Başımızın tacıdır

0|2
    0|0
  • ben hem azeri kökenli hem ermeni kökenli hemde kürt kökenliyim ama bu bayrağın altında türküm hepsinide seviyorum

1|2
    0|3
  • Azerileri

0|2
    0|0
  • Azerileri daha çok seviyorum

0|3
    0|0
  • Azerbaycanlı olarak ayrımcalık yapılmamalı bence her ülkenin iyi insqnıda var kötü insanıda mantıksız yani

1|1
    0|1
  • azeri

0|2
    0|0
  • Insan olan herkesi severim din, irk ayirt etmem...

1|2
    0|0
  • Ayıp sorma böyle sorular

2|1
    0|1
  • Iki tarafta da arkadaşlarım vardi ben insanlari ayırmayı sevmiyorum ya benim icin iyi insan kotu insan ayrimi var gerisi sacma

0|0
    0|0
  • İki milleti de seviyorum

0|0
    0|1
  • Kanı bozuk olmayan Kürtleri

0|0
    0|0
  • neden insanları ayırıyorsunuz ki

1|0
    0|0
  • Zazalari seviyorum ben

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Kürtlerin devleti bayrağı marşı atası yoktur bunlar olmayınca bir devlet soyda oluşmaz devleti soyu bayrağı olmayan adam olmaz günümüzde görüldüğü gibi Kürtler it soyudur CANAZERBEYCAN (azeri diye bişeyde yoktur türkdür onlar azerimisin diye sorarsan kızarlar)

0|1
    0|0
  • Deme bana Oğuz, Kayı, Osmanlı. Türküm bu ad her unvandan üstündür. Yoktur Özbek, Nogay, Kırgız, Kazanlı. Türk milleti bölünmez bir bütündür.

0|2
    0|0
  • Kürtleri çünkü kürtler geneleklerine bağlı bir topluluk ve Türklerle yıllardır iç içe ve dinleride mezhepleride aynı ama azerilerin bazıları şii Türkiye alevileri sevmiyo kaldıki şiileri sevsin

0|3
    0|4
    • 3ay

işte mezhepçilik böyle bir b*ktur. mezheplerde öyle

• 3ay

Öncelikle her kesin inanc özgürlüğü var. Sonrada milliyet Tanımlama Irkçılık adına yok, kendini Tanıtma amacı ile olmalıdır. En sonda Azerbaycanlılar ve Iran Azerbaycanlıları Iran şie rejimine nefret ediyor ve Islâmı en iyi şekilde Türklerin yaptığı inancındadırlar.

• 3ay

Yani Aserbaycanda din Türkiye'deki gibi Baskın değil, çok zayıf

• e tabikide azer türklerini

0|2
    0|0
  • Azerileri. kurtlerle isim olmaz

0|3
    0|2
  • insana göre değişir türkiye türkü, kürt ya da azerbaycan türkü fark etmez biz ne türkler ne kürtler gördük sırtımızdan bıçaklayan önemli olan insan insan !! ...

0|1
    0|2
  • Azeriler

0|2
    0|0
  • Azeriyide severiz kürdüde iyi bir insan olduktan sonra gerisi boş.

0|2
    0|0
  • Çok da umrumda. Bir insanı kendisinin seçmediği milliyetinden ya da toplumsal olarak yönlendirildiği dininden ve ideolojisinden ötürü değerlendireceksem kendi insanlığıma s. çayım! İnsan insandır. Konuştuğu dil, inandığı din, desteklediği görüş ne olursa olsun. Lafa gelince Yaradılanı sevdik yaratandan ötürü diyen ama her tür ayrımcılığı yapanlar okusun lütfen bunu!

0|0
    0|1
  • azerileri anne tarafından azeri sayılırım

0|2
    0|0
  • İnsansa severim.

0|1
    0|0
  • Irk yarıştırmak çok saçma. :(

1|2
    0|0
  • Bana saygısı olan herkesi severim. Irk önemli değil.

0|0
    0|1
  • Çok ayıp böyle şeyler insan herkesi severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...