Bu kadar kötülük ile nasıl yaşıyor bu insanlar?

Bu kadar kötülük ile nasıl yaşıyor bu insanlar?
Bu kadın, yavru kedilere su verdiği için bu halde. Tek suçu, bu sıcakta diğer canlıları da düşünmekti. İnsanlar ne kadar zalim. Ben utandım.

2|1
21|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Peygamber efendimizin uyandırmamak için elbisesini kestiği hayvana kaynar su döker olmuşuz ne acı ne utanç verici

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Doğru olduğunu sanmıyorum..
    Köpeğini başkasının evinin önüne sıçırtırken bu olay gerçekleşmiş olabilir..

0|1
    3|0
  • Yukarda Allah var herkes hak ettiğini alacak zaten.
    Ablamızı tebrik ediyorum koca yürekli biriymiş.

2|0
    0|0
  • allah belasını versin kim döktüyse

3|0
    0|0
  • Kediden hoslanmayabilirsin lakin hicbir hakkin olmadan bir kadina kaynar su dokmek? Elimde olsa onu kaynar kazanin icine atardim.

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Yazık

1|0
    0|0
  • Yok artık ya bunlar yavrulara tekmede atıyrdur igrenc insanlar ben yolda goreyimde seveyim diye yavru kedi ariyorum ya 😊

1|0
    0|0
  • O yüzden biz insanların hakkından ancak Allah gelir.

1|0
    0|0
  • Dünyada serefsiz mi yok her gün artarak çogaliyorlar, çünkü neden Dinden önce ahlakli olmayi, sevgiyi saygiyi ögrenmedikleri için, çünkü dünyaya insan olmaya gelmemisler...

1|0
    0|0
  • Bu yüzden benim gözümde hayvanlar insanlardan daha üstündür. Artık günümüzde bu böyle kim ne derse desin. Hayvanlardan öğreneceğimiz çok şey var insan olarak.

1|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin. 'Hayvanlar sessiz kullarımdır.' diyen onlara iyi davranmasını kullarına söyleyen Allah'a nasıl karşı gelir bu insanlar? Acıyorum hepsine, Allah doğru insanlarla karşılaştırsın hepimizi.

1|0
    0|0
  • Gerçekten bu sebepten mi sıcak su dökmüşler iyice zıvanadan çıktı insanlık Allah yardımcımız olsun.

2|0
    0|0
  • Off beee bu kadarda canilik olmaz ki yazıklar olsun elbet onların hakkı çıkar.

1|0
    0|0
  • Esek sudan gelinceye kadar dövmek istiyorum bu kalpsizleri asla anlamiyacaklar ve bu yuzden aci cekmelerini istiyorum kötulerin

1|0
    0|0
  • Çok yazık

1|0
    0|0
  • İnsanmı onlar hayvanlardan bile aşağılık lar:😒

1|0
    0|0
  • Ay yazik

1|0
    0|0
  • Allahım sen görüyorsun laf düşmez...

1|0
    0|0
  • Bu olayla ilgili değil genel olarak söylüyorum bunu. Zaten hemen insanların vicdanı olursa bunu anlar, olmadığı için anlamaz bile.

1|0
    0|0
  • Ne kadar vicdansız insanlar var

1|0
    0|0
  • Nasil bir dünyada yasiyoruz biz ya bunu yapanlar insansa biz neyiz

1|0
    0|0
  • Onu o hale getirenler hangi türe giriyo insan olamaz cünkü hayvanda degiller. ?

2|0
    0|0
  • Canilik işte..

1|0
    0|0
  • Resmen kadini hedef almislar. Allahin yaratigi canlilara zarar verenler cehenemin atesinde yansinlar inslh ve o gun geldiginde miclarini yirtana kadarda pisman olsunlar. Once cehenemin atesinde yansinlR o canlilarin yasatiklarinii yasasinlar

1|0
    0|0
  • Yeminle insan bunlar.

2|0
    0|0
Yükleniyor...