1 milyon liranız olsa yeni parayla. neler yapardınız?

Ben bizim mahalledeki ihtiyaç sahibi yaşlı ve kirada oturanlara elimden geldiğince yardım ederdim. geri kalanıyla hayalimdeki iş yerini açardım. ya siz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hasta olup parata ihtiyaci olanlara
    Lösemili insanlara
    Evsiz ve maddi durumu kötü
    Bütün insanlara yardım ederimmmmmm paradan daha mutlu olunucak şeyler var insanların gülüşü

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkeyi terk eder, Muğla'da bir sahil kasabasına yerleşir balıkçılık yaparım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Güzel bir yerden toprak alırdım ancak ona yeter zaten o para. hayatıma devam ederdim sonra.. okul bitince duruma gore araziyi satıp ortalama bir daire alırdım. sonra iste yuksek lisans filan için harcardım. zaten yurt dışında pek de para etmiyor tl değersiz olduğu için.. o arada tabi yardim de ederdim gerektiğinde insanlara..

0|0
    0|0
    • Türkiyede yüksek lisans yapamıyomusun. zaten sonuç ne olursa olsun parayı akıllı kullanmalı

• Ben eldeki kısıtlı nakit ile sınırlı iyilik yapmak yerine o nakti değerlendirip uzun sureli yardim etmeyi tercih ederim

• Pratik zekalısın o zaman. ama hayat ne gösterir bilinmez

• Büyük bir mebla degil aslinda... bir ev alsan güzel bir semtte zaten bir 300-500 bin verecen... sonra birde son model lüks bir araba alsan...200-300 bin civari... geri kalanida altina cevit... bitti bile...

0|0
    0|0
  • Alışverişe çıkardım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Taxi plakası satın alırdım.

#Holmes

0|0
    0|0
  • bankaya koyup faiz geliri alirim

0|0