Kızlar ve erkekler?

Şöyle bir sorulara bakıyorumda;
Türk erkeğinin harbiden aklı yok ülkece tek derdimiz kız, para, futbol girdiğim her ortamda ve baktığım her soruda abazalık var neden böyleyiz? tek derdimiz bu mu gerçekten? ülkemize böylemi yararlı olacağız? Dünyaya bunun için mi geldik? Ülkece temiz değiliz ve önyargılıyız bir insanın hatasını görünce onu düzeltmek yerine neden ortaya çıkarıyoruz? Veya durumu kötü birisini görünce burun mu kıvırmak gerek yoksa keşke yardım edebilsem mi demek gerek? Herkes işini gücünü bırakmış küçük küçük detaylara takılıyor neden? Hele bazı insanlar var sanki dünyaya 2-3 kızla beraber olmak için gelmişler bütün işleri budur çalışmazlar etmezler yerler içerler üstüne üstüne ülkenin önde gelen iş adamları veya düşünürlerine laf atarlar. Böyle insanları gördükçe nefret eder oluyorum kendimden çünkü kendileri 1000 tane hata yapar ama birisinin ayıbını görünce ortaya çıkarır dalga geçerler veya gelen geçene laf atarlar neden böyle yapıyorsun diyince güzele bakmak sevaptır diyorlar sevapsa ananı bacını sokağa salda millet sevaba girsin sizinde etrafınızda bu tür insanlar var mı?

2|1
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Etrafımızda tabiki bu tür insanlar var. Bu tür insanlar her yerde. Sanat dersin boş iş derler, bilim dersin Türkiye'deyiz derler, spor dersin sadece maç izlerler, kitap dersin daha yararlı işler yapıyorum derler. Dünya görüşü hakkında konuşursun işlerine gelmeyince küfrederler. Senden tek dileğim o güzel beynini koru. Sana ve senin gibilerine ihtiyacımız var.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Karşı cinsle, oyunlarla, filmlerle, içkilerle, diskolarla, çalgılarla ilgileneceğimize bilimle ilgilenseydik şu an çok farklı yerdeydik

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Allahım sonunda düzgün düşünen biri🙏🙏🙏

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• genelleme yapmasanız

0|0
    0|0
    • 3ay

Bende erkeğim genel olarak konuştum

• 3ay

Yok yapmıyorum yapmayanların olduğunuda biliyorum ama onların yanında biz görünmüyoruz

• 3ay

çok haklsın yorum yok

Yükleniyor...