Zinayı 2007 den suc olarak cıkaran tayyipti peki kemal kılıçdaroğlu yapsaydı bunu ne olurdu?

2007 de zinayı avrupa birligine girmek için tamamen suc olmaktan cıkartan tayyiptir sözde müslüman peki kemal yapsaydı ne olurdu?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir siyasi partiyi tutmuyorum. Sözümüz o bunu yapsaydı böyle olurdu, ama o böyle yaptı böyle olduya geliyorsa. Atatürk 1925'de gelen şapka kanununa, şapkaya direndikleri gerekçesiyle, başta İskilipli Atıf Hoca olmak üzere, Rize'de 8, Maraş'ta 7, Erzurum'da 4, Sivas'ta 3, İskilip'te 2, Menemen'de 28 ve diğer yerlerle birlikte toplam 78 kişi idam edildi. Bunu Tayyip yapsaydı ne olurdu?

0|0
    0|0
    • 3ay

tayyip dedigin adam tambir atatürkcü senın bilgin yok uyuyorsun

• 3ay

Tayyibin atatürkçü olup olmamasına lafım olduğunu hatırlamıyorum. Olmadığınıda söylemedim, sadece senin verdiğin gibi bir örnek verdim.

• 3ay

haklısınk ardeşim vericek cevabım yok

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimsenin muslumanligina kimse karisamaz 😊

1|0
    0|0
  • Sözde müslümanlar tarafından dinsiz ilan edilecekti. Ki birine dinsiz demek de allaha şirk koşmaktan başka bir şey değil bence. Şu anda bie dinsiz diyolar adama. Haşa siz allah mısınız adama dinsiz deme hakkını buluyosunuz kendinizde

0|0
    0|0
    • 3ay

şeriatı istememek şirk olmuyor ama dinsiz etmek şirk oluyor öylemi? kemal kılıçdaroğl atatürkputperes birisi tayyipde atatürkün yolundan gidiyor

• 3ay

Sabahtan beri saygılı saygılı konuşuyorum laf anlamıyosun bir de bana dinsiz yok putlaştırıyposun falan diyosun çileden çıktım da küfür ettim icraatım falan yok ama sen hala k. çından uydurup icraatın var diyosun olmadıgı halde sonra da saygı bekliyosun. Saygı hak edene gösterilir tamam mı. Edebilirsin şikayet yorum yaparken göze aldım zaten. Ben de senin sorunu şikayet ettim zaten

• 3ay

senin kadar ahlaksız degilim anneme küfür ettin ben sana hiçbiri benı baglamıyor demiştim neyse tartışmıyacagım bayansın birşey demıyorum hadi işine bak kardeşim erkek olsaydın farklı olurdu iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 2

• Tayyip bir Dürzi ve Yezidi'dir, Kılıçdaroğlu ise anlı şanlı bir Ateisttir.

0|1
    1|1
  • Zina yasaktir diye bir kanun mu vardi anayasa da? Ilkkez duydum

0|0
    0|0
Yükleniyor...