Hic bir seyden zevk almiyorum?

Arkadaslar ben hicbir seyden zevk almiyorum bazilari var mesela kafeye dahi gidip oturup bir iki cay icse ya da disarida bir iki tur atsa mutlu oluyor bende hic bir seye karsi ne istek var ne niyet var yapsamda zaten zevk almiyorum hatta bazen iskence gibi geliyor niye boyleyim ben? Tamamiyla icime kapandim asosyal oldum. Kendimi duzeltmek istiyorum ama olmuyor nasil duzelticem kendimi hani bazen atiyorum bir kafaye gitceksin gitcek kafadar kimse yok. Tek basima da sap gibi oturup ne yapcam diyorum cikmiyorum. Cevre mevre de kalmadi. Ne yapcam bilmiyorum kiz arkadas da yok.

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

• Zumbara diye bir site var ordan bir hobi bir dil veya başka bir şey öğrenebilirsin öğretebilirsin para yerine zamanın geçtiği bir site belki iyi gelir farklı bir şeyler denemek

0|0
    0|0
    • Siteye bakarim zaten iki dil biliyorum turkce harici

• birkaç dil daha ogrenebilrsn :) satranç seramik aklına ne gelirse var

En İyi Erkek Görüşü

• bazen durma noktasına gelir bazı şeyler. tıkanır, gitmez, istesende gitmez. sonra durursun ara verirsin herşeye ve birden içinde bir şevk ile tekrar eski mutlu neşeli günlerine geri dönersin. başıma çok geldi oradan biliyorum. haya herşeye rağmen devam ediyor yani. bazın tıkanmalar ve durgunluklar hayatın bittiği anlamına gelmiyor. evet bazen ço şüpheye düşeriz, evet bazen kafamızı çok şey karıştırır evet bazen umudumuzu kaybeder karamsarlığa düşerz. ama herşeye rağmen biliriz ki hayat devam ediyor. iyi kötü devam ediyor. tükenmişlik yaşasakta bizi ayakta tutan birşeylerin olması sayesinde devam ediyor. önemli olan anı yaşamak. sonra her giden an için üzülürüz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Ruhunu beslemen lazım ve güler yüzlü ol sosyal olmak istersen olursun zaten

0|0
    0|0
    • Guler yuzluyum zaten onla olmuyor iste

• Anladim kardesim, seninki yasanmamis duygulardan kaynakli degilse bu durumu diger insanlar gibi cozebilirsin. Mesela hergun ayna karsisina gecip heceleyerek konusmak konusma duzenini ve konusma yetenegini gercekten gelistiriyor. Mesela daha uzun cumleler kurmaya alisiyorsun bir sure sonra. Hareketlerde davranislarda tuhafligi engellemek icin de konusmana guvenmen etkili olucaktir. Bahsettigim yontemle konusman gitgide duzelecek zaten ve davranislarinada yansimiycak. Ses tonu onemli, bir konuya girmeden once ses tonunu cok iyi ayarladiginda konustukca daha uzun konusucaksin ve heyecan yapmadan sakin bir sekilde konustugundada konusman akici ilerliycek bu da ozguven sahibi olmani sagliycak kardesim

• @muratalkann94 yasanmamis duygu da var kardesim

• Bende

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...