Benim hiç arkadaşım yok, sizce bu normal mi?

Benim hiç arkadaşım yok, böyle gezip dolaşmak isteyeceğim hiç arkadaşım yok. Sizce bu normal mi? Benim gibi olan var mı aranızda?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım var ama kendimi onlardan soyutlayan benim ve gezme gibi şeyler bana saçma geliyo. Daha doğrusu gezmeye, beraber saçmalayabileceğime değen bir arkadaşım yok

0|0
    0|0
    • 3ay

Evden dışarıya çıkmıyorum, çıkamıyorum çünkü çıkacağım bir arkadaşım yok. Sanki herkes geziyor birtek ben evde kalıyorum gibi hissediyorum.

• 3ay

Hayır tabiki de canım. Öyle bişey yok, herkes her en gezmiyo. Mesela ben 1 yıldır belki daha fazladır arkadaşlarımla buluşmuyorum. Çünkü kimse bana hitap etmiyo. Hep bir olay hep bir dedikodu... Sarmıyo. Ergen ergen hareketler... Belki yanlış düşünüyorumdur ama evi daha çok seviyorum. Ben de buyum yani

En İyi Erkek Görüşü

• Var kardeşim yalnız değilsin ! İnsanları anlayamıyorum ki arkadasoluyim dışarısıda sıcak ev güzel yani :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Kendimi kotu hissediyorum sanki bir tek ben evdeymisim gibi herkes dışarda arkadaslariyla geziyormus gibi hissediyorum

• 3ay

Gezen geziyor tabi ama evde tek olan sen değilsin !

Kızlar Ne Diyor 1

• Normall

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• benim de yok

0|0
    0|0
  • @elcee gibi sahtekar olacağına hiç olmasin

0|0
    0|0
  • arkadaşım varda ben yalnızlığı tercih ediyorum bende evdeyim bazen göl kenarına giderim gazete falan okurum müzik dinlerim sevdiğim arkadaşlarımla üniversite bitince malum ayrıldık burdakilerlede takılmıyorum açıkcası...

0|0
    0|0
Yükleniyor...