Kapat

Yabancı meleklerle mi evlenirsin yoksa Türk kızıyla mı? Türk kızları neden detaydaki erkeklere bakar? Anketli?

Ben Zeki Osmanlı Padişahları Gibi Yabancı, Hanfendi, Güzel, Yabancı bir kızla evlenecem. Türk kızlarının %75 i nerde düsmüs, saygisiz, kyro, yobbaz, kültürysüz erkek var onlara bakiyorlar. Demekki onlara layiklar :) Türk kizlari bence güzel degiller cok. Hem yabanci kizlar daha güzel. Yaşasin yabanci melek prensesler.

• YABANCI MELEKLER GÜZEL
    A seç
  • Türk kızı güzel
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ben haksizliga gelemem. Nasil ideolojime tam uygun olmasada bircok gruptan gicik aldigim icin aşkla Tayyibi seviyorsam. Türk kizlarinin cogu yobbaz, kyri, kültürlü olmayanlarabaktigi icin yabanci kizla evlenecem. Yabanci kizlar hem cok güzel hem ahlakli. Onlara makyaj falanda, bakimda yakisiyor :) canim feda olsun onlara
Türkiyede zengin olmak, itibar görmek istiyorsan dinycilik yapacan. Türk kiziyla eglenmek, gezmek istiyorsan kyro, yobbaz, düsmüs bir erkek imaji vermelisin kendine :) :-D tesbihin olacak, sigara icecen birde yildiz tilbe oryspsinu dinledinmiydi, ikide acikli kyro söz en guzel Türk kizi senin ;)

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• lan boş anıma denk geldi Türk kızı dedim düzeltmemin bir yolu var mı :)

0|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunu yazdığına göre seninde o görgüsüz kıro yobaz kültürsüz erkeklerden farkın yok. O bir yana bakalım o yabancı kızlar senle evlenecek mi? Bide işin bu boyutu var. Dünya senin zikinin etrafında dönmüyor

0|0
    0|1
  • helal

0|1
    0|0
  • Biraz egolu olsalarda türk kızını tercih ediyorum

0|0
    0|0
  • türk kızının birde 2ci eli birden elden düşeni var

0|0
    0|0
  • yabancı melekler dediğin gibi koskoca osmanlı bile yabancı biriyle evleniyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...