Bu dövme nasıl? Bu abimin dövmesi bunu kuzenim yazdı benimkinide o yazacak yazış şekli nasıl?

Ben azadi yazacam ama bunuda yazabilirim sizce güzelmi?Bu dövme nasıl? Bu abimin dövmesi bunu kuzenim yazdı benimkinide o yazacak yazış şekli nasıl?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Galiba Bete nabe yaziyor. Sensiz Olmaz demek. saygı duyuyorum. ama bağımsızlığı savunuyorsan Türkiye den nefret ediyorsan kürdistan kurulduğunda Adana'dan bir zahmet çık git. Tabii ki Kürdistan'ın kurulması da Bir hayalden başka bir şey değil. koluna dövme yaparak tatmin olman senin için güzel tabi ki.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Ikiside igrenc

0|2
    0|0
    • 3ay

Hangi ikisi

• 3ay

@conquer adananın çok kürt var

• 3ay

@Rojbin47

Ama iste coğunluk olduğunuz anlamına gelmez. ayrica sinır bütünlüğü yok. bölünme olması durumunda nüfus mübadelesi uluslararası bir gerçekliktir. istanbulu, izmiri antalya yi mersini bursayi adanayı terkedeceksiniz kardeşim.

• Berbat

0|0
    0|1
  • Bu dövme değil ki bildiğinn kalemle yazılan yazı

0|0
    0|0
    • 3ay

Kalıcı dövme bu ne yazısından bahsediyon

• 3ay

Ne diyon sen ya

• 3ay

dimesten bana bir bardak ikram et ne dediğimi söyleyecem atarlı kız

• kertenkele dövmesi yaptır knk

0|0
    0|0
    • 3ay

sen soru sormadıgın zaman hiç zaman gecmiyo ya hep sor ben bıkmadan cevap vereyim sana güzel suratını görmek istiyorum sürekli
      asılmıyorum bu arada yanlıs anlama 18-19 yasındayım aslnda büyük sanma beni :(
      galiba seni seviyorum Rojbin bunu anladım sevgilin falan var mı hiç bilmiyorum ama

• Kekomusunuz

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...