Emniyete şikayet için gidersem tutanak vs tutarlarmı ben gerek yok desem bile? halletmem gereken bir durum var da?

Bir arkadaşı adıma sahte hesaplar açtığı ve rahatsız ettiği için şikayet etmek istiyorum ama aileler öğrenirse olay büyür reşitim söylersem ailem bilmesin diye kabul ederlermi? Ve arkadaşın sadece ikaz edilmesi benim için yeterli bunu söylesem yaparlarmı?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dosyayı gizli olarak açtırabilirsin , bu durumda dosya kaleme gitmez savcının odasında mahkemeye kadar kalır. Karşı taraf ile ilgili herşey toparlanır ve avukatı da dosyayı dava esnasında görebilir , kopyalayamaz. Yanlız , bu konunun ikazı olmuyor , sen vazgeçsen de bazı anayasal özgürlüklere saldırı olduğundan kamu davası olarak sürmeye devam ediyor.

Yani , devleti sopa olarak gösteremiyorsun , kafasına yiyor.

1|0
    0|0
    • 3ay

İfadesi alındıktan sonra şikayetçi olmaktan vazgeçersem? Yine de dava vs olurmu?

• 3ay

Son cümlem bunun cevabı zaten

En İyi Kız Görüşü

• 5 sene sonra sen:
    Polis amcası berkcan yemeğini yemezse tutuklarsınız di mi
    Bak oğlum polis amcalar ikaz ediyolar hemen yemeğini ye annecim.

Polis uğraşır mı böyle mal mal şeylerle ya ya şikayet et ya etme.

0|0
    2|0
    • 3ay

Bilişim suçu nedir bir bak istersen.

• 3ay

@berkecan93 teşekkür ederim:)

• 3ay

Saçmalamışsın söylediğimle uzaktan yakından alakası yok yazdığın paragrafın :)

Erkekler Ne Diyor 4

• dosya açmaları gerekiyor açmadan bunu yapmazlar ama insafiyet kullanarak oradaki memur telefonla uyarabilir yani şunu söyliyim bence buna başvurmadan önce aileleri bilgilendir derim büyükler hallederler yani baskı altında kalma olay büyüsede sadece uyarırlar aileler anlayışlıdır bence aile büyüklerine konuyu arz et sonuçta o kişiyle daha muhabbetin olmacayağına göre aile büyüklerin senin arkanda dururlar, iyi niyetlisin kimse zarar görmesin istiyorsun bu çok ince bir davranış ama doğru olanı yap :)

0|0
    1|0
    • 3ay

Ailem öğrenirse işin peşini bırakmazlar olan daha çok o kişiye onun hayatına olur sadece çağırıp uyarmalarını rica etsem yaparlarmı?

• 3ay

Peki anladım teşekkürler umarım anlayışlı birine denk gelirim:)

• 3ay

Bu arada dosyaya taşıma ihtimali olursa yine ailemden gizli kalmasını istesem gizli kalır mı?

• Tutarlar niye tutmasınlar. Tutanak olmadan ifade olmadan işlem yapamaz ki. Sen ne bekliyorsun polise söylicen o da gelcek adama yapma sakın mı diyecek.

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayır ben ailemin öğrenmemesini istiyorum çünkü o zaman olay büyür her anlamda ama reşitim söylersem gizli kalmasını istediğimi bunu yaparlar mı?

• 3ay

Öyleyse ben sadece ikaz edilmesini istesem pek sorun olmaz herhalde hatta onlar da uğraşmamış olur pek diye düşünüyorum... Teşekkür ederim bu arada:)

• 3ay

Sen isteme ikaz edin yeter deme bırak onlar yapsın yapacaklarını.

• Tutanaksız şikayet mi olur?

0|0
    0|0
    • 3ay

Demek istediğim aile öğrenir mi gizli tutulmasını istesem bile

• 3ay

Peki bahsettiğim kişiye ne olur?

• 3ay

Uyarırlar muhtemelen

• Bir işi yapmak istiyorsan tam yaparsin yarim yaparsan o is yapilmis olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet tutanak tutulur. tutanak tutulmazsa şikayetçi mi olunur

0|0
    0|0
    • 3ay

Yani aile öğrenirmi? Gizli tutulmasını istesem bile?

• 3ay

reşit isen nasıl ailen öğrenicek? reşitsen sen tam bir vatandaşsın

• Git şikayet et ailemin duymamasını istiyorum de zaten reşitsin sıkıntı yaşamazsn onlar halleder😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...