Öğrenciyi söğüşlemeye çalışanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Özellikle ev sahibi genelde abdestli namazlı olan hacı hoca güruhunda buna denk geldim normalde 400 lira istediği eve öğrenci olduğunuzu duyunca 800 lira diyen ev sahiplerinden bahsediyorum illa ki karşılaşmışsınızdır bu tür dindar geçinen kan emicilerle.

0|0
15|21

En İyi Kız Görüşü

• öğrencisin tek yasıyorsun dıye rahat gorup acıkca sarkan apartman sakinleri!!
    hal hatır sorma, eksiğin gediğin var mı dıye gozetme bahanesıyle evıne gırıp cıkmaya calısan düşünceli insanlar!!!
    ödeyecek imkanın olduğu halde, birsey almaya kalkarken yoksa sıkıntı yok ya hesaplaşırız bır sekılde dıyen , yardımsever esnaflar!! olmadı değil.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• okuduğum ilde adambır apartman yapmış ve sadece ogrencılere kıralıyor evı , hatta aparmanın adı ogrencı apartmanı dıye nam salmış. duşunun bır apartmanda 40 daıre var ve hepsı bır okulda. çıkar amaçlı bır yapı bu , normal aıle 300 oderken ogrencı 600 ödüyordu. ee ne yapacaksın normalapartmanda oturamazken ogrencıler adam da kafayı çalıştırmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Bizim eskisehirdeki evi ögrencilere verdik. Normal kira 600den veriyoruz. Onlara 500 yaptık. 3 ay oturdular. Sonra eve bir gittik duvarları mahvetmişler. Mutfak dolapları bildiğin mahvolmuş. Normalde parasını alırsın ama ögrenciler diye ses etmedik. Evden cıkardık ama sonra. Artık öğrenciye ev vermiyoruz. 😊

0|0
    0|0
  • Allah'ından bulsunlar, ne diyim 👊

1|0
    1|1
  • Hep öyle olur.

0|0
    0|0
  • Karsilastim tabii hergun hem d e

0|0
    0|0
  • Bizimde kiracılarımız var öğrenciler. Babam bazen para almıyor bile! Bunlardaki para gözlülüğe bak sen?

0|0
    0|1
    • 3ay

Hepsi diyip genelledim mi? öyle yapanları söyledim.

• Evsahibinin cok odununu caldik kira farkina binayen. Genclik iste. helallestik okul bitince ama hala oh iyiki yapmisiz diyorum. vicdansizlar

0|0
    0|0
  • Öğrencilerde biraz hunharca kullanıyo evleri

0|0
    0|0
  • Niye öyle yapılar ki ben bunu anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Bize de bir amca yapmisti. Basta 700 dedi sonra tuh ya bilseydim 700 der miydim dedi :/ kazıkçılar

0|0
    0|0
  • Allahın belaları

0|0
    0|0
  • Asil onlar insanibyiyo

0|0
    0|0
  • Ögrenciler evi çok pis kullaniyorlar belki bu yuzden demis olabilir

0|0
    0|0
  • Aynen ya kiralar pahalı

0|0
    0|0
  • Terbiyesizlik az söğüşlenmedik biz de uni de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Birlik olup o tur kişilerin evlerini kiralamamak gerek. Üniversite itiraf sayfalarında boş muhabbeti köşeye bırakıp bu tur şeyler yapılabilir en azından

0|0
    0|0
  • Öğrenciye ev vermek istemesini maalesef anlıyorum. Öğrenciler genelde eve kötü bakıyor ve apartmansa ev sahibinin komşularla sorun yaşama ihtimalin artıyor. 400 TL lik evi iki katı fiyata yani 800 TL ye vermesi ise fırsatçılık olur. Eğer güvenebileceğim bir veya bir kaç öğrenci gelirse aynı fiyata kiraya verirdim.

0|0
    0|0
  • hepsi manyak

0|0
    0|0
  • O hacı hoca taifesi genelde ahlaksız oluyor zaten.

0|0
    0|0
  • Ben öğrencileri çok severim diye başlayan esnaftan ve ev sahiplerinden uzak durun ayakta öpme kafasıdalar sizi açıkçası

0|0
    0|0
  • Bu sektordeyim. Neleri gorup, duyuyorum.. Emelkli ogretmen (!) ev sahibinin, kiracinin memur oldugunu ogrenip kirayi arttirmasina mi, 3 kisi kalacaklarsa fiyat bu diyenlere mi...

0|0
    0|0
  • Allah görüyor.

0|0
    0|0
  • Öğrenciye ev vermek kolay değildir ama 2 kat arttırmak da ruhsuzluk

0|0
    0|0
  • Onlar otobüste tip tip bakanlar işte

0|0
    0|0
  • Asker naaaaabbsın asker? sen okuma lüksünle oraya gitmişsin köyünden mecburi çağırılıp parasız olan asker nabsın?

0|0
    0|0
  • Onlara göre öğrenci para kapısı. Hemen hemen tüm ev sahipleri öğrenci görünce kirayı arttırırlar. Kaç kişi kalacağına göre kişi başı fiyat veren bile görebilirsin..

0|0
    0|0
  • Apartman girişinde de mülk Allahındır yazar 😄😄

0|1
    0|0
  • Her sakallı dede değildir.

0|0
    0|0
  • Dindar olandan kork.

0|0
    0|0
  • Dediğin gibi kan emiciler..

0|0
    0|0
  • Ne kadar dindar geçinen varsa bunlardan oluyor bende ayıkamadım durumu.

0|0
    0|0
  • aslında ne erkek ne kız hiç birini vermeyeceksin

0|0
    0|0
  • Haram yemekten zevk alıyorlar sanki

0|0
    0|0
  • Senin oglun kızın yok mu amuca denmesi gerekir

0|0
    0|0
  • alayının 7 sülalesi söğüşlensin gardaşım