İyi bir baba olabilir misiniz? İyi bir anne olabilir misiniz?

Mesela buradaki babanın iyi bir baba olduğunu düşünmüyorum..
Çocuğun güvenini kırıyor aslında

0|1
33|30

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuğu sakinleştirmek yerine videosunu çekiyorlar, ne biçim insanlar.. :/

İyi bir baba olacağıma eminim.. Yavruma en iyi şekilde bakmak için elimden geleni yapacağım..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İyi bir anne olacagima yürekten inanıyorum çünkü çok şey yaşadım ve ben bu yaşadıklarımı çocuklarima yaşatmamaya çalışacağım yani tabi evlenirsem olur da

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Sevdiğim ve ayrıldığım kızdan ayrılmadan önce çok iyi bir baba olacağımı düşünüyordum. Fakat ayrıldıktan sonra aksini düşünmeye başladım. Onun gibi kimseyi sevmeyecek yüreğim. Sevmediğim kadından olacak çocuğu da sevebilecek miyim? bilmiyorum. Ayrıldığım sevgilimden başka kimseyle evlenmeyi bile düşünmüyorum. Çocuk olayı çok daha ileri bir boyut sanırım.

0|0
    0|0
  • İyi bir ebeveyn olacağımı düşünmüşümdür hep. Yılların birikimi ve tecrübesiyle beraber diyelim.

1|0
    0|0
  • Hayatında kötü şeyler yaşamış bir kimsenin içinde iyi niyet kalmışsa çocuğuna krallar gibi bakarken, hayatında hiç kötü şeyler yaşamamış bir kimsenin içinde kötü niyet varsa çocuk bile yapmaz.. İyi bir baba olmak isterdim ama böyle ağlayan çocuğumda olmazdı benim çocuğum karanlıktan korkmayacak inşallah :D

0|0
    0|0
  • Na Einei Kalytero Antropo Apoton Patera Tou...
    Be a Better Man Than Your Father...
    Babandan Daha İyi Bir Adam Ol...

bu benim hayat felsefem...

1|0
    0|0
  • Evet anne ve babanızdan gelen taktir, ya da hakaretler sonucu "Ben bunu çocuğuma mutlaka yaparım/Ben bunu çocuğuma asla yapmam aynı acıyı yaşatmam" dersin olur biter

0|0
    0|0
  • iyi bir babayım

0|0
    0|0
  • olurum asırı merhametliyim

0|0
    0|0
  • Olabileceğimi düşünüyorum genelde mutsuz olumsuz geçen aile yaşantımda rağmen aksi şekilde iyi bir baba olabilecğime inanıyorum

0|0
    0|0
  • Evet benden iyi bir baba olur

0|0
    0|0
  • Yazık olm

0|0
    0|0
  • olurum

0|0
    0|0
  • harika baba olurum ama istemiyorum :D

0|0
    0|0
  • Olacagima inanıyorum

0|0
    0|0
  • 5 sene sonra pörfekt ama şu an bir cacık olmaz kendime bakamıyorum xd

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olabileceğime inanıyorum ve bunun için mücadele veriyorum.

0|0
    0|0
  • Cahil insanlar! Eğitimli, empati kurabilen bir adam olsaydı korksa bile bunu gizlerdi!

0|0
    0|0
  • Olurum :)

0|0
    0|0
  • Evcil hayvanlarıma bakabildiğim gibi çocuklarıma bakabilsem yeter, uzaya çıkar hepsi vallahi.

0|0
    0|0
  • baba mı benden iyisi olamaz.

0|0
    0|0
  • Zor bir imtihan yaramaz şımarık çocukları hiç sevmem ama ne olursa olsun evlat sevilir

0|0
    0|0
  • Koca ve baba sıfatları bana uymuyor. Yapamam

0|0
    0|0
  • bazı insanlarda beyin olmadığından bu kavramın farkındalında olamiyorlar

0|0
    0|0
  • Benden iyi baba olur

0|0
    0|0
  • Hayır itin tekiyim

0|0
    0|0
  • baba olsam yılın babası seçerler gardaşım

0|0
    0|0
  • hahahah :D olabilir aslında :D yeğenime bakıyorum arada sanırım küçük hanımın ilk aşkı ben olcam

0|0
    0|0
  • İyi bir baba olacağımı düşünüyorum

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 32

Yükleniyor...