Ciddi bir sorunum var arkadaşlar?

arkadaşlar şimdi benim annemle babam boşandı. Bir kadın da babama askıntılık yapmış annemde kadınla konuşmaya gitti. aranızdaki ilişkiye karışmıyorum ama çocuklarımdan uzak dur diye. Kadın orda anneme atar gider yaptı ben o zamana kadar sessizce dinledim. sOnra da sinir patlaması yaşadım kadına kadın kuyruk sallarsa erkekde peşinden gelir dedim. Bu beni ittirdi. Çok fazla yalpaladım geriye doğru. bende onu ittirince o benim saçımdan tuttu. Sinirle de O... pu dedim.. Mahkemelik olduk. Kendisi bir kırtasiyeci biz onu dükkandan güzel dille çıkardık ama kendisi ifadede beni zorla çıkardılar, Kız bana hiçbişey yokken o... pu dedi gibi yalan yanlış şeyler anlatmış ifadeye annem de sözde ona yuvamı dağıttınız bunun hesabını sorarımdemiş böyle bir şey olabilir mi zaten boşanmışlar her ifadesi birbirinden farklı uzlaşma istendi kadın reddetmiş kırtasiyenin kamera kayıtlarında önce onun bana saldırdığı görülüyor yanlış ifade verdiğini ispatlamak zorundayım sizce ne gibi yollarla ispatlayabilirim Ayın 9'unda mahkeme var herkes güzelce yardım edebilirmi bana

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Ters ifade açabilirsin, kanıtlamak için kamera kayıtlarına savcılık desteği ile el konulmasını iste, ya da şahit varsa o da etkili olur, benim sana asıl tavsiyem kadına sosyal medya aracılığı ile mesaj at ancak kesinlikle hakaret etme bırak o hakaret etsin kufretsin, bu sayede kadının şiddet başvurusunu kanıtlamış olursun,:)

0|0
    0|0
    • 3ay

ne gibi bir mesaj atmalıyım? mesaj atıyorum..

• 3ay

hiç hakaret etmezse?

• 3ay

O zaman işin zor gibi

• kayıtlar duruyorsa sorun olmaz ama kadın sıldıys haneye tecavüz var işiniz zor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kamera kayıtları varsa sorun yok anlarlar yalan söylediğini

0|0
    0|0
Yükleniyor...