Bu söz hakkında ne düşünüyorsunuz sizce doğru mu (Resimli)?

Bir kitapta okumuştum ama tam olarak hangi ünlünün sözü olduğunu hatırlamıyorum. Sizce doğru mu?
Bu söz hakkında ne düşünüyorsunuz sizce doğru mu (Resimli)?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında yahudiler aptaldır lakin 10 tane plan yaparlar biri tutar ozamanda başarılı olmuş olurlar 10 da 1 başarılı değildir aslında ama tuttuğu için başarı görünebilir bizler ise hiç plan yapmadan malak gibi yattığımzıdan mütevellit böyle oluyor

0|0
    0|0
    • Bizim en büyük sorunumuz başaranı kıskanmaktır. Yok 10 plan yaparlar 1 tutar bilmem ne. Desene sana göre 10 tanesinden 1 tutmuş dünyaha hükm ediyorlar ya 10 tanesinin hepsi tutsaydı vay dünyanın haline. Bence her şey göz önünde

• Onu diyoruz işte planları tutana kadar plan yaparlar bizde malak gibi yatarız

En İyi Kız Görüşü

• Derin düşünen insanlar

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Belki de:))

0|0
    0|0
  • Evet, kendileri ölmemek için Hitlere finansal yardım yapan zengin yahudiler vardır kendi ırkını aptal yerine koyan

0|0
    0|0
  • Evet doğru

0|0
    0|0
  • Bana saçma geldi

0|0
    0|0
  • Adamlar bir avuç, dünyaya hükmetmişler resmen.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum değişik

0|0
    0|0
  • anlamsız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence Müslümanlar onlar

0|0
    0|0
    • Evet müslümanlarda var içlerinde. Ama bir yahudi ile konuşmamdan şu kanıya vardım ki arap türk rus alman ingiliz ve ya müslüman hristyan ateist herkes ama herkes onlar için birer düşman ve köle. Aptal gözüyle bakıyorlar herkese

• Doğru diyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...