Türk kızlarının instagramları neden hep böyle?

neden hep yüzük vs resmi koyup tarih atılıyor, hayatınızdaki en büyük başarınız sevgili bulmak mı? bir de o arapça laflar ne demek oluyor suriyeliler okusun diye mi yazıyorsunuz merak ettim.
daha çok eğitimsiz ve akplilerin profilleri böyle, neden acaba?

1|0
23|9

En İyi Kız Görüşü

• ahahahahahahah en sevdigim soru suana kadar. kucuklugunden beridir ' okumana gerek yok koca bul yeter ' mantigiyla buyumus kizlarin sevgilisini paylasmasindan baska ne beklersin

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• evelendi mi direkt emeklilik var daha ne olsun on numara meslek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Bilmem alistik artik yadırgamıyorum

0|1
    1|0
  • sonunda aynı kafadan olduğum biri ! Yakın arkadaşlarıma tembihledim evlenince falan o tarz bir kroluk yaparsam beni öldürün diye. Bunların bide evlendikten 15 yıl sonra bile düğün fotoğrafı paylaşan versiyonları var

0|1
    1|0
    • 3ay

evet benim de bir akrabam var nişan fotoğrafını hiç alakasız zamanlarda paylaşıp duruyor. çocuğun fotoğraflarını kızdan daha çok görüyorum kızın instagramında bıkkınlık geldi

• Haha bilmem olabilir Araplara birhayranlık var 😂 hemdindarlar hemde manita yapıyorlar bak bak😂 hayatını evlilik üzerine endekslemiş klasikkız tipi.

0|1
    0|0
  • İntagram kullanmiyorum💪

0|1
    0|0
  • Bence gayet güzel. Hoşuma gidiyor, bazen bakıp bakıp üzülüyorum falan :d

0|1
    1|0
    • 3ay

ben de biraz üzülüyorum galiba. yine de salakça geliyor.

• bilmem :D

0|0
    0|0
  • Son cümlene kesinlikle katılıyorum

0|0
    1|0
  • hahahahah güzel soru

0|1
    1|0
  • Hahaahahanaahahah

0|1
    1|0
  • insanlar istedigi yapar seni ne alakadar ediyor yasa bak soruya bak bu kadar dar goruslu olmak.

1|0
    0|1
    • 3ay

ben de istediğimi yapıp merak ettiğim bir şeyi soruyorum dar görüşlü olan sensin

• Hayattaki en buyuk basarim matematik olimpiyatlarinda dunya derecesi yapmak. Ne yapayim profilime matematik islemi mi koyayim? Sevgilimin aldigi cicek hosuma gitti koydum. Bu arada instagram falan yok burdan bahsediyorum sadece.

0|0
    0|0
    • 3ay

ondan bahsetmiyorum, instagram profillerine tarih yazmalar 12.02.16 yüzük fotoğrafı güller çiçekler koyanları diyorum.

• hahahha adamsın

0|1
    1|0
  • Akp li olmakla ne ilgisi varki.

2|0
    1|0
    • 3ay

bilmiyorum ilgisini ama genelde öyleler.

• 3ay

akpliler genelde böyle demiyorum, bunu yapanlar genelde akpli dedim.

• 3ay

Akp li olmakla ilgisi yoktur onun. İlgi çekmek veya ben burdayım demenin sosyal medya ayağıdır.

• Birincisi eğitimliyim, öğretmenim çok şükür
    İkincisi AKP liyim
    Üçüncüsü bunun parti ile alakası ne ayrıca sanane milletin profilinden?
    Sizin profilinizde ki gibi rakı sofraları mı koyalım bizde saçma sapan konuşuyorsunuz ya...

0|0
    0|0
    • 3ay

sen de galiba o tiplerdensin ki çok zoruna gitmiş. bu tarih atmaları, arapça lafları falan yazarkenki psikolojinizi, ruh halinizi anlatır mısın insanlar aydınlansın? çok ilginç geliyor normal insanlara.

• 3ay

Ben orda sizin dediysem direk sen olarak söylemedim kusura bakmada sen kim oluyorsun ki benim cehaletimi sorguluyorsun? Çok şükür eğitimci olmuşum ve şu an senin cahil diye adlandırdığın kesimin seçtiği kişiler tarafından yönetiliyorsun. senin ve o seviyesizce yorumlarına daha fazla cevap vermeyeceğim çünkü önce insanlara ve onların görüşlerine saygı duymalısın ki karşıdaki kişiden de saygı beklemelisin.

• 3ay

evet dediğin gibi artık cehaletini sorgulamıyorum.

• Güleceğim yoktu güzel tespit😄

0|0
    1|0
  • çok haklısın özentilik ya bunların ki bak ben buyum gibi assdgjk

0|0
    1|0
  • Bütün kızların profilleri öyle değil.

0|0
    0|0
  • Bilmem hiç denk gelmedi m

0|0
    0|0
    • 3ay

aç popüler bir komedi sayfasının instagramnıda karikatür altı yorumlara bak dolu bu tipler

• Ya iste saçma mutluyuz cabasi

0|0
    0|0
  • kızlarım yüzük hayranlığını bilmiyorsun sanırım gollum 1 kızlar 2 :D

0|0
    1|0
  • Benim instagramım yok ama sevgilimin instagramına tarih attirdim eski sevgilileri yüzünden ve kızlar falan takip istegi gondermesin diye

0|0
    0|0
    • 3ay

eski sevgilileriyle görüşmek istese o tarihin onu durduracağını sanmam

• Arapçayı sadece suriyeliler mi biliyor?
    Akpli diye dışlamak nedir?
    Ya cidden soruyorum senin hamurun ne kadarki neyi sorguluyosun

2|0
    0|3
    • 3ay

anlamadım ne hamuru? insanım ben pizza değilim

• 3ay

insan sınıfına giriyor tabi ki, homo sapiens türünden olduklarına şüphe yok.

• 3ay

Yazık sana :) bilginin aşağılamak için kullanılmadığınıda öğrenmen gerek.

Erkekler Ne Diyor 8

• Açıkcası çok instagramdaki etikette boğan gönderme yapanları ergen bulmuşumdur sanırım popü olma çabası

0|1
    0|0
  • ahaha güzel bir yaklaşım olmuş. sevgili bulmak amaçları

0|1
    0|0
    • 3ay

nasıl bulmuşlarsa artık. tanıştığı tarihi yazmış, yüzük tarihini yazmış, utanmasa ilk seviştiği tarihi de yazacak

• 3ay

yakında yazarlar da sonra hüsran oluyorlar ya bir insan bile bile sonunu hazırlar mı

• Nasıl bir düşünce mekanizman var dostum AKP ye bağladın bu olayı :-) onları yapan insanlar genelde unutamadıkları sevgililere atıfta bulunarak gel kurtar mesajıdır:)

1|0
    0|0
    • 3ay

yok yok biriyle çıkmaya başlıyor tarih atıyor kalp falan koyuyor bu tipler. sözlenince başka bir tarih, evlenince yine tarih. sanki millet çok merak ediyor hangi gün sevişmeye başladıklarını

• İlgilendirmiyo benı

0|0
    0|0
  • bide okudukları bölümler hava çakanlar var :ASD

0|0
    0|0
    • 3ay

haha onu söylemeyi unuttum. kız dün üniversiteyi kazanmış profiline mechanical engineer yazıyor. hele bir kayıt yaptır önce

• 3ay

tıp kazananlar türkçe yazıyo gerisi ingilizce

• Yazının sonuna gelene kadar sana katılıyordum ta ki eğitimsiz ve akp'li kısmına kadar. Akp'li değilim daha doğrusu hiçbir partili değilim-ilgilenmiyorum-ama insanları bu şekilde genellemek yanlış bence doğru değil..

0|0
    0|0
  • aşk filmi izleyip etkisinde kalıyor olabilirler.

0|0
    0|0
  • Kullanmadigim icin o siteyi bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...