Kapat

İzmir'de babaların kızlarına hiç karışmadığı doğru mu?

Hepsi değil ama çoğunluk olarak babalar kızlarına hiç karışmazmış yani çok rahat aile

0|0
23|33

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İzmir ile alakalı çok yanlış düşünceler var. Kızlarının cinsel konularda çok rahat olduğu söyleniyor ama yok öyle bişey. Doğduğumdan beri İzmir'de yaşıyorum ve samimi arkadaşlarımın çoğunluğu cinsel konularda oldukça katı ve temkinliydi. Elbet rahatlar da vardır ama bu oran iç kesimlerle çok farklı olacağını sanmıyorum, bir nebze daha yüksektir belki ama söylendiği gibi rahat rahat seks yapan kızlar değiliz.

Aile konusuna gelince, benim ailem beni son derece rahat bırakıyor. Benimle de alakalı biraz bu, şimdiye kadar onları hiçbir şekilde huzursuz etmedim ve hep güven verdim. Bu yüzden üzerimde hiçbir baskı ve kısıtlama kurmazlar. Başka bir arkadaşımın da hava kararmadan evde olması gerekiyordu ve ailesine sürekli hesap vermek zorundaydı.
    Özetle genelleme yapmayınız, bu konular kişiden kişiye aileden aileye değişir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 32

• Izmirle degil aile yapisiyla ilgili

2|0
    0|0
  • Normal ailelerde babalar 18 yasindan buyuk cocuklarina karismamali.

2|2
    0|0
  • Karışılmaması iyi bir şey değil. Ancak ergenler bunu iyi bir şey olarak görebilir. Atıyorum aileniz çok sıkıyordur bir arkadaşınızı da hiç sıkmıyor burada birçok ergen keşke arkadaşımın ailesi ailem olsa keşke beni hiç sıkmasalar diyor. Burada hiç sıkılmadan büyümenin ileride birçok eksikleri olacağının farkında olmadan isteniyor. Aslında düşünülmesi gereken keşke sadece yeterince sıksalar olmalıdır. Beyininizi biraz mantıklı düşünme konusunda eğitin..

0|0
    0|0
  • Öyle evet
    O yüzden kaşşar da çok
    Kadına şiddetin de en çok olduğu il İzmir aynı zamanda işte bu yüzden

1|0
    1|0
  • Öyleyse ne olacak? Değilse ne olacak?

1|0
    0|0
  • Aile yapısıyla alakalı her kasada çürük elma bulunabilir.

0|0
    0|0
  • evet karışmıyorlar kızları mikişirken erkek arkadaşlarının sikkini kendi ellertiyle yerleştiriyorlar kızlarının vajinasına tövbe ya yok öyle birşey

0|0
    0|0
  • zaten normal olanı bu karışınca ne oluyor sanki ileride evleneceği herifin avukatlığını yapmanın mantığını anlayan varsa biri bana anlatsın. bu sebeplerden kızlarıyla dünya kadar problem yaşıyorlar gereksiz yere.

0|0
    0|0
  • Giyim tarzı vs. diyorsan rahat görülüyorlar ama bu ailelerinin kuralları olmadığı anlamına gelmez.

0|0
    0|0
  • yani din yok iman yok. baba kızıyla karşılıklı içiyo falan :D

2|1
    6|4
    • Gerekli mi bu?

• bu yorumun altına yorum yapan üyeleri engelliyorum , diğer yapanları engellediğim gibi

bu suretledir ki ; engelleyip laf sokcak halim yok :D sizlerin doğrularınız sizlere. benim doğrularım bana :>)

• @kekremsiBİRhatun bununla mı övünüyorsun? Aileler çocuklarını kısıtladığı için barlara gitmiyor bu düşüncen yanlış. Bizde görüyoruz hacı hoca diye geçinip dinle alakası olmayanları sapla samanı ayırmak lazım. İzmir dinsiz ve ahlaksızlarla dolu iyi bir şey söylemek gerekirse Atatürk'ü en çok seven illerden biri... Kızların bir çoğu yapmadığını söylediğin eylemleri yapıyor. Umarım senin sonunda onlar gibi olmaz..

• Basıma gelen olayları bilsen, boyle demezdin ahsjdjdf

0|0
    0|0
  • Kimin kime ne dedigini bilmem ama İzmir çok rahat bir yer. Kimse kimseye karismiyor. Ben Şu an ordayım

0|0
    0|0
  • Yahu böyle saçma sapan genellemeler yapmayın.

0|0
    0|0
  • Çoğunluğu

0|0
    0|0
  • İzmir bir başka memleket

0|0
    0|0
  • Yobazların uydurması.

1|0
    0|0
  • :) ayy güldüm bak :D

0|0
    0|0
  • Mezhep genişliğinin memleketle alakası yoktur.

0|0
    0|0
  • Evet saldım çayıra mevlam kayıra eşlerini bile kıskanmıyorlarmış çok genişlermiş

0|0
    0|0
  • Rahat insanlarız biz. Babam kız kardeşime bunu giyme şunu içme demez.

0|0
    0|0
  • Doğru değil

0|0
    0|0
  • Tamamen değil

0|0
    0|0
  • Avrupada baba kavrami yok turkiyede var

0|0
    0|0
  • Dogru nerden bildin kanka sen

0|0
    0|0
  • Bilmem olemiymis

0|0
    0|0
  • öyle

0|0
    0|0
  • hepsi değil tabi

0|0
    0|0
  • baba dediğin kızına karışır gardaşım

0|0
    0|0
  • Yoo oyle bisi yok. her aile farklidir bence

0|0
    0|0
  • onun şehir olarak ne alakası var sen bide TUNCELİYİ gör

0|0
    0|0
    • Ne var Tuncelide

• kim kimi tutarsa yapıyor orada ben 6 yıl görev yaptım bu kadar seks düşkünü millet görmedim

• Erkekler Devam
    2
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 22

• izmirde yaşıyorum ama babam rahat değil tamam karışmaz bir yere giderken hep annemden izin alırım ama bu annemden kaynaklı evde onun sözü geçiyo öyle alıştık yoksa babamın rahatlığı söz konusu değil bir erkek arkadaşım olduğunu söylesem mahveder

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • Aile yapısıyla alakalı bir şey, öyle diye neden onlar yollu demeye getiriyorsun?

0|0
    0|0
  • Aynen öyle ler canım çok rahatlar ozgurlermis

0|1
    2|2
  • Yohamina benim ailem nasıl tutucu bir bilseniz? Ne bu ön yargı!

1|0
    0|0
  • Kızın amının bekçiliğini yapmıyorlardır diye düşünüyorum

0|1
    2|0
    • Çok net olmuş kanka 😂😂😂

• Yaa terbiyesiz yaa... biz senin yorumun altina terbiyesizce bisey yazdik mi allah askina.. atladi ve sacmaladi... kimse bakmiyo yuzune galiba sıkıntıları varr arkadasin

• Ben mi terbiyesizim? Demin ettiğin küfürlerin haddi hesabı yok ve benim ağzımdan ise küfür çıkmadı :) Burayı engelliyorum Snips sende rahat et

• doğrudur benım bıldıgım öyle

0|1
    0|0
  • olabilir dogrudur

0|0
    0|1
  • Ne Izmir'miş bee. İzmir'lilerde insan bir İzmir'li olarak soyluyorum guven bana.

0|0
    0|0
    • İnsansınız orası doğru

• @B-LEE uzatıp basitlesmekten mi yanasiniz? Kullandığım sözler size mi zimmetli? Abi sen hayırdır? Büyük olacaksınız sözde ama büyüklük sizde kalmadi anlaşılan tasiyamayacaginiz bir sıfat olduğu icin taşıyabilecek birisi olarak ustleniyorum büyüklük bende kalsın asla ve katiyen yazdiklariniza cevap vermeyeceğim. 😊 boş laflar bunlar bla bla bla..

• baya rahtlar gavtlık baş göstermiş fkkjf

0|1
    0|1
  • evet benim bir arkadaşım var izmirde her yeri meydanda geziyo :D

0|0
    0|0
  • Dötunuzden element uydurup dallandırıp budaklandırmayın

0|0
    0|0
  • Heee doğduğumdan beri uzaktan bile karışmadı sağ olsun

0|0
    0|0
  • Aile ile alakali bir konu

0|0
    0|0
  • izmirle ilgili değil ki bu dediğin aileye göre değişir

0|0
    0|0
  • Gel bebeğim ogreteyim sana ben de izmirdenim.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey

0|0
    0|0
  • Nerden duydun bunu

0|0
    0|0
  • İzmirde değil Manisada karışmıyorlar :)) Yanlış duymuşsun ama :))))

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Yoo gayette karışıyor her seyime

0|0
    0|0
    • Aslen nerelisin

• Sonradan gelme değiliz aslende buraliyiz. Senin dediğin gibilerde var evet ama çoğu değil

• ben izmire yerleşiyorum ozaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...