Kapat

Cinsiyet değişimim hakkında?

Cinsiyet değişimim hakkında?
İlk fotoğrafta erkek kardeşim ile ben... henüz beş yaşında ufacık bir kız çocuğuyum ve şu an yirmi iki yaşımdayım, seçimimden ve bulunduğum durumdan çok mutluyum, kardeşim de çok destekledi beni bu konuda... hep yanımda oldu sağ olsun. Lakin çevremdeki insanlar tarafından kötü şeyler ile karşılaşıyorum sık sık. Sık sık dediğime bakmayın, henüz dokuz ay oldu cinsiyet değiştireli. Uzun bir sürecin ardından şu an tamamen erkeğim diyebiliyorum. Fakat bazı insanlar kabullenemiyor benim bu durumumu. Yani sonuçta bu benim seçimim, tamam belki sana göre kötü bir şeydir benim yaptığım. Ama saygı duyulmak zorunda bana. Ve herkese. Fazla uzatmayacağım, siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Güncellemeler:
#LGBT🌈✌✌

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• Senin hayatın senin kararların kimseye bişey demek düşmez önceden yargılıyordum fakat Rüzgar Erkoçlar (Nil Erkoçlar) neden değişim yaşadığını anlattığı yazısından etkilendim ve saygı duyuyorum
    Bu arada kızlardan mı hoşlanıyorsun? Ve penis yaptılar mı? Merak ediyorum da 😂

0|1
    0|0
    • Evet bir sevgilim var. Tam olarak değistim, cinsel organ olarak da.

• Sevgilin biliyor mu bu değişimini peki

• E tabiki biliyor, bu süreçte yanımda iki insan vardı hep zaten. Erkek kardeşim ve sevgilim.

En İyi Erkek Görüşü

• Senin hayatın, senin düşüncen. Sonuna kadar saygım var.

0|2
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 13

• Sagdaki erkek sen olamazsin okadr kil alin sekli vs hic kizdan donmeye benzemiyor😒

0|1
    0|0
  • Itibar duyarım. Senin hayatin. Senin kararların.

0|1
    0|0
  • Senin hayatin senin tercihin kimse karismamali dahasi umursamamalisin👍👍

0|1
    0|0
  • Normal bir durum. Çevrendekiler garip karşılayabilir, sonuçta Türkiye'deyiz. Seçiminle mutluysan ne güzel.😊

0|1
    0|0
    • Tabiki de mutluyum teşekkürler :)

• Tabi ki saygı duyuyorum, mutlu olduğun gibi olmalısın hayat senin hayatın diğer gereksizleri umursama

0|1
    0|0
    • Merak ettiğim şey sesin nasıl oldu değişti mi

• Aşırı hormon alımından sonra evet biraz değişim oluyor ama ses tınım aynı. Teşekkürler bu arada :)

• Çoğu erkekten daha yakışıklı olmuşsun :)

0|1
    0|0
    • Pek öyle denemez aslında ama teşekkür ederim sağ ol :)

• Vay tipin coh tatlı

0|1
    0|0
  • tabikide herkes buna saygı duymak zorunda. sonuçta bu senin hayatın seçimlerin ve kararların..

0|1
    0|0
    • Evet haklısın teşekkürler :)

• kimseyi takma hayatına devam et

0|1
    0|0
  • Hic belli degil. Saygi duyarim

0|1
    0|0
  • Parası ne kadar tuttu cinsiyet değiştirmenin? saçma bir soru gibi gelebilir ama internette bulamadım cevabı

0|1
    0|0
    • ameliyatlar ve psikolog tedavisi ile birlikte yaklasik kirkbin dolar harcandi.. ingilterede oldum bu arada. iki yili askin bir surede tamamiyla degisim oluyor.

• Teşekkürler cevap için

• rica ederimm:)

• Keşke değiştiemeseydin ßu yazın bile kız gibi cinsiyet değiştirdiğini bilemesem sana nonos derim her cinsiyetin kendine göre güzelliği var ve malesef çevren yüzünden cinsiyet değiştirdin bunu farkında olmasan bile

0|1
    0|0
    • Cevrem yuzunden niye cinsiyet degistireyim ki :) Erkek gibiydim zaten.. o yuzden bu karari aldim

• yok ben latin popolu kadinlara bakarak kizlara ilgi duymayi tercih ederim iyi boyle😂😂

• Diğer yorumdada belirttiğim gibi cinsiyet değiştime çevreyle alakali bu nedenle erkeklere ilgi duymaya denemeye çalış demek istiyorum

• Troll..

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...