Toplu taşıma araçlarında neden birisinin yüzüne su dökersiniz :( ?

Olayın üstünden çok geçmedi ama unutmak mümkün değil.. Bir gün arkadasimla metrodayiz,(cok şükür ki inicegimiz durağa giderken olmuştu 😪) yazdi, çok sicakti, su ictikten sonra biraz ustume su döküldü hatta, umursamadim.. Sonra benden 3-4 yaş büyük biri vardı karşımızda, geldi resmen pandomim yaptı 😳 ikimiz de anlam veremedik, tuhaf tuhaf baktık, herkes onu izliyor, adam şovunu yapıyor. Sonra pandomimle elimdeki şişeyi istedi, anlam veremeden verdim ve elindeki şişemle beni komple islatti 😱 Yaklaşık 300-350ml su vardı. Şu imoji👉😱 benim suratimin ifadesinin yanında bir hiç kaldi. Millet bize bakıyor, kimse anlam veremedi, bunu yapan adam da pis pis sırıttı 😥

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Adam kafadan çatlakmiş bn olsam hemen bir su bulur bnde onu islatirdm

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• komik

1|0
    0|0
  • İğrenç gerçekten. Deli deliye hasret biz akıllıya! Ağzının payını vermen gerekirdi adama.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sana bir anda su arsalar nasıl tepki verirsin? Şok olmam geçmeden kapı açıldı, inicegim yere geldim

• 3ay

Onu diyorum işte bir şeyler eksik kalmış;dayak atan yok kamera yok şapşalın teki ile ıslanan kız var.

• 3ay

Çok haklisin👍 Gorusun için teşekkür ederim :)

• İlginç insanlar

0|0
    0|0
  • Ne kadar safsın :P çakaydın ağzına iki tane :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Düşündüm onu 🤔 Zaten trollemis, aşagilanmisim bir de tokat atıp egolu kızlar gibi seviyemi iyice dudursemiydim? 😂

• 3ay

Yoo, fiziksel gücüm yok ama kendimi çok iyi savunur ve koruyabilirim 8)

• 3ay

Kendini savunabilmen güzel birşey... yani bilmeseydin bile ben sana bir kaç savunma hareketi öğretebilirdim yani :P

• eee sen yaptın baka mı kaldın

0|0
    0|0
    • 3ay

Baka kaldım tabi, ama benim suratimin ifadesi öyle böyle değildi, ağzım açık kaldı, şok oldum falan. Metrodaydik 2 vagon da bizi izledi zaten tam beni islatti, şokumu geçirdim, kapi açıldı inicegimiz durağa geldik 😂 Trolledi mi şimdi bu beni yaa :D

• 3ay

neyse takma serinlemiş oldun-

• 3ay

Yav eğlendim de bir yandan, hic sorun etmem böyle şeyleri, çok farklı bir anı oldu ama beni trollemis gibi birşey oldu, metrodaki en az 2 vagon bizi izledi hayret içinde, azicik rezil olmuş olabilirim yani😁

• tokatı vursaydın ya :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Zaten resmen trollemmis, tokat atmak ne aşağılık duruma duserdim ama var ya agzimin açık kalması, suratim, jest-mimiklerim falan dizilere, filmlere taş çıkartır 😂😂 tv de gorsen yapmacık gelir ama içimden koptu o öfke, duygular :(

• 3ay

Metrodaki en az 2 vagon bizi şok halinde izledi. Benim için sorun yok, hem eğlendim, coj çok farklı bir anı 😂 eminim onun için de sorun yok, benden çok keyif aldi pislik 😂😂 ama azıcık rezil olmuş olabilirim 😁😁

• Bağırmadınmı

0|0
    0|0
    • 3ay

O ifadem çok çok felaket birşeydi :D Hani dizilerde filmlerde kızı çok çok öfkelendirirler falan ya önce bir ağzını açar, gozleri kocaman açılır jest-mimiklerim falan oyunculara taş cikartirdi😂😂 zaten hep o ifadenin ardından tokat atar kızlar, ben şok oldum,2 vagon da bizi izliyordu benim şok olmamın etkisi henüz bitmeden kapı açıldı, inicegimiz durağa geldik

• 3ay

Niye? :D Hilal'e gidiyordum, aktarma yeri :D İzmir'de, İstanbul'da değil

• 3ay

Tühh😃

• Gorende taciz etti sanacak ne var islatmis serinletmis seni

0|0
    0|0
    • 3ay

Rezil etti beni diyorum, en az 2 vagon izledi. Benim için de hiç sorun yok, degisik güzel komik bir anı ama olayların gelişmesi ve herkesin ifadelerindeki izleyisi baya bir beni aşağılık konumuna düşürdü.

• 3ay

Milleti takmak başka, aşagilanmak başka :) Neyse sustum😶 :D

• 3ay

Bencede 😀😀

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...