Eşimle hiç kavga etmiyoruz?

Eşimle hiç kavga etmiyoruz. Sevgiliyken ara sıra tartışırdik zamanla birbirimizi tanıdık o da bitti. Ailelerimiz uzaktan akraba bizde bu vesileyle tanıştık zaten bu yüzden uyumluyuz aileler yüzünden de sorun olmuyor. Mutlu ve huzurluyuz açıkçası. 2 yıl sevgili kaldık 1 yıldır evliyiz çoçuk yok henüz benden 7 yaş büyük uyumluyuz mutlu ve huzurluyuz. Benim merak ettiğim heyecan için beni aldatir mi? Cevremdekilerden ara sıra kavga iyi olur diyolar sizce?

0|3
17|27

En İyi Erkek Görüşü

• Eşine karşı çenesini muhabbet ve iletişim için açan kadını kimse aldatmayı düşünmez. Ama çenesini sırf kavgaya dikbaşlılığa bahane bulmaya açan kadın, bırak aldatılmayı ; boşanma ile bile karşı karşıya kalır.

Siz siz olun , hazır pişmiş aşa el lafı ile durduk yere soğuk su katmaya kalkışmayın , sonunda su yemiş bulguru oturup kendi başınıza yemek zorunda kalabilirsiniz. Dertsiz başa dert icat ettirenler için hava hoş , nasıl olsa topun ağzında onlar yok ve sadece duruma ve dedikoduya seyirci olur , büfeden bir paket çekirdek alıp çitlerken sizi de tiyatro olarak seyrederler.

0|0
    0|0
    • 3ay

Güzel yorumun için teşekkür ederim onemsemis cevap vermişsin. Bu yüzden kavga çıkarmam bütün erkeklerin aldattigini düşünüyorum bu düşünceden de olabilir

• 3ay

Bir erkek kırıldığını farkettirmez böyle kavgalarda ama , kadını için kurduğu sırça cam saray o kadının eli ile sağından solundan yıkılırsa doğal olarak ağzı sirke kokmayan bir kadın arayışına girer. Yani , yok yere surat asıp mesele çıkarıp iş yaptığını sanırken aslında elinle sen başka dağlara doğru göndermiş olursun.

Erkekler aldatmaz , aldattırılır. Bu konuda başına gelecek herşey senin kendi elinde. Böyle kuruntu saçma sapan tavsiyelerle hareket edersen , kesinlikle o korktuğun kayalıklara o evlilik gemisini sen bindirirsin.

Tıka kulaklarını , evinin ve erkeğinin kadını nasıl olabilirsin , nelerine nasıl cevap verebilirsin ona kafa yor. Kimsenin engin deneyimi yok bu konularda, çoğu sallıyor ve her zamanda kendileri masumdur sütten çıkmıştır.

Senin kılavuzun kendinsin , başkasını kılavuz seçersen , kılavuzu karga olan vecizesi başına gelir.

En İyi Kız Görüşü

• adriana lima nın aldatıldığı bir dünyadayız.. Aldatmasına engel olacak tek şey Allah korkusu.. Zaten ben burda soru sormuştum erkeklere aldatma sebebiniz ne eşinizle bir sorununuz mu var diye ama hemen hepsi bir sorunumuz yok değişiklik olsun diye aldatıyorum demişti. Yani Allah korkusu şart..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Yok ya, kavga olmaması güzel bence. İlla ki kavga mı gerekiyor? Bir konu üzerine tartışabilirsiniz, o tamam da. Kavga başka bir şey. Boşuna kavga etme. Heyecan için aldatmaz. Sen bir çocuk yapmayı düşün. O zaman evine daha çok bağlanır bir evladı olunca.

0|0
    0|0
  • Kavganın iyi bir yanı yok.

1|0
    0|0
  • Çoğu erkek bunu yapar. Eşine sorabilirsin bu konuyu. Kıskançlık tripleriyle adamın başında boza pisirmeyeceksen anlatır sana kendisini. Arada sırada eşinle seks konuşun. En yasak düşünceleri fantezileri filan konuşun. Ne demişler... İnsanlar konuşa konuşa anlaşılmış..

0|0
    0|0
  • Dur daha 1 yıl evlisiniz ilerde olur belki. Şimdi kavga etseniz aileleriniz uzaktan akrba olduğu için yayılır kavga tetiğimiz çekinceside olur azda olsa. Ya zaten cinsel yaşantının da önemi büyük demek ki iyi. Ama ilerde sıkılabilir uzaktan akrabasınız, hiç tartışma olmuyor v. s Bir iki kaçamak yapabilir. Ama o kadar olur çoğu erkekte oluyor o kadarcık. Zaten sen öyle bir şeyi farkına varsanda bilmiyormuş gibi yap abartırsa öyle kız.

0|0
    0|0
    • 3ay

eşin bir iki kaçamak yaparsa sende görme tamam mı? Kadına verdiği tavsiyeye bak

• 3ay

teşekkür ederim öyle ama.. Gerekirse güde güde öğrenicekler

• 3ay

Kaçamak dediğin şey namussuzluktur. Sözüne dikkat et.

• saçma o kavga olayı yani bana göre
    herkes uyumlu olmak istiyor en sonunda.. degilmi ama

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmak istemiyorum ama, evli biri olarak şunu söyleyeyim, aşırı tartışma ortamının evliliği sona getirdiği gibi, hiç tartışma olmaması da normal bir durum değil. Sonuçta insan, sevdiği, değer verdiği kişide yanlış bulduğu ya da istemediği şeylere kızar. Sevmiyorsan umursamazsın, görmezsin bile.

0|0
    0|0
  • ünlü bir hatun hiç kavga etmiyoruz diye kocasını boşamıştı :D

0|0
    0|0
  • Allah aşkına saçmalamayın ya, kavgasız bir evlilik kadar güzel birşey var mı? Eşin seni seviyor, ve seninle çok mutlu vesveseye kapılma

0|0
    1|0
  • Kavga kotudur

0|0
    1|0
  • fırsat bulursa kesin :)

0|0
    1|0
    • 3ay

Neden böyle dusunuyosun

• 3ay

hep öyle oluyor, ama seninki 4-5 sene daha yapmaz öyle şeyler, 5 seneden sonra ufak ufak başlar, 40-45 arası en üst seviyeye ulaşır sonrada durulur, dikkatli olmak lazım bu dönemlerde :)

• Kavga etmek gerekli değil.. Tam uyuştuğunuz için kavga etmiyorsunuz zaten.. Aldatma olayı heyecan olayı farklı bir şey kavga edip etmemekle olan bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Hiç gülesim yoktu. Kıskanıyorlar ondan öyle demişlerdir

0|0
    0|0
  • nazar değmesin diğer uymumunuz da monotonluk mu gördün

0|0
    1|0
  • İlla bir sorun bulcaksınız demi

0|0
    1|0
  • Ne güzel işte gül gibi geçiniyorsunuz

0|0
    0|0
  • Sinirli hali ters olduğu için kavga etmiyordur ne güzel işte :)

0|0
    0|0
  • Kavga iyi degildir.

0|0
    1|0
  • Aldatmaz canım daha ne istiyorsun ya

0|0
    0|0
  • Saçma bir düşünce

0|0
    1|0
  • Kavgalar ilişkinin tuzu biberi derler bu yuzden galiba :)

0|0
    0|0
  • Ya sen manyak mısın? Ne güzel evliliğin var, kocanla aran iyi. Sorduğun soru saçma

0|0
    1|0
    • 3ay

Evet haklisin sanırım bütün erkeklerin aldattigini düşündüğüm için ve çevrenin etkisi

• Eee ne oldu rahat mı battı?

0|0
    1|0
  • Ara sıra sizde de kavga edin tabi

0|0
    0|0
  • Seks hayatiniz yolundami

0|0
    0|0
  • Iyi mikisinn

0|0
    0|0
  • Hemen aldatmaya yorma ama bu da bir ihtimal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Sen bence huzurdan canim kuruntu yapiyosun :)

0|1
    0|0
  • ne güzel

0|0
    0|0
  • Rahat batmış hesabı olmuş.
    Boşuna kuruntu yapma iyisiniz😂

0|0
    0|0
  • Hayir siz öyle iyisiniz onu diyen halt etmiş kavgalarin ufağida büyügüde hic iyi değil zamanla insani birbirinden sogutuyo siz aynen devam edin

0|0
    0|0
  • Aslında kavga etmek aşkın parcasi

0|0
    0|1
  • Kavga etmemesinin çok nedeni olabilir ilk olarak seni üzmek istemiyordur, ikinci olarak kendini üzmek istemiyordur, üçüncü olarak çocuğunu üzmek istemiyordur ya da sizi umursamıyorudur

0|0
    0|0
    • 3ay

çoçuk yok demişti @kaparias

• 3ay

Kafa yapılarımiz hayat görüşleriniz çok uyumlu birbirimize saygı duyuyoruz ve seviyoruz kavga yok bu yuzden

• 3ay

@Karayel_1 görmemişim D:
      O zaman rahat mı battı ablacım :D

• 7 yıllık bir ilişkim oldu ve kardeş gibiydik hiç kavga etmezdik. Hatta kardeşler bile kavga eder. Sacma bir örnek oldu. Sırf bu yüzden ayrıldım diyebilirim. Seviyorum atraksiyonu

0|0
    0|0
  • Canın sıkıldıkça kavga çıkar

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum yapmaz. Çevrendekiler sizi kıskanıyo

0|0
    0|0
  • Rahat mı batıyor derdiniz ne janzusbs

0|0
    0|0
  • Anlattığına göre herşey yolunda aklına neden kötü şeyler getiriyorsun

0|0
    0|0
  • huzursuz insnlar aldatıyor asıl

0|0
    0|0
  • iyice paranoyak oldunuz ya, ne güzel işte kavgasız gürültüsüz..

0|0
    0|0
  • Ne kavgasi ya

0|0
    0|0
  • Ne saçma varliklariz ne güzel iste huzurlusun kuruntu yapmayı birak

0|0
    0|0
  • nedne sen heycanlandıramıyormusun adamı

0|1
    0|0
Yükleniyor...