Dünyada iyi birileri hala var diyor musunuz?

Böyle güzel insanların olması gerçekten harika bişey.
Videoyu izlerken gözyaşlarımı tutamadım😊
Peki sizce hala böyle insanlar var mı ya da siz böyle güzel şeyler yapıyor musunuz?

Engeller bedenlerde midir yoksa zihinlerdemi?

Güncellemeler:
3ay Arkadaşlar Sadece insanlara olan iyilikten bahsetmiyorum bir hayvana da iyilik yapılabilir?
Videoyu izlemenizide şiddetle öneririm 👍

0|1
24|39

En İyi Erkek Görüşü

• 3 milyon suriyeliyi ölümden kurtarıp ekmeğini paylaşan, evini paylaşan insanların yaşadığı Türkiye, iyi insanlar yurdudur.
    İyilik öyle yok köpeği kurtardım, yaşlı teyzeyi karşıdan karşıya geçirdimle olmaz.

Dünyada hangi ülkenin vatandaşı 3 milyon mülteciye karşılıksız bakıyor.

1|0
    0|0
    • 3ay

O konuya hiç girme.
      Ben küçük iyiliklerden bahsediyorum. Başka yerlere çekmeye gerek yok 👍

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar güzel insanlar bunlar ama günümüzde sayıları çok çok azaldı maalesef ve son soruna cevabım engeller kesinlikle zihinlerde bunu aşmamız lazım toplum olarak

1|0
    0|0
    • 3ay

Izledin mi videoyu 😊

• 3ay

😊 Inşallah benim minnoşumda iyi bir insan olur 😊

• 3ay

İnşallah 😊

Erkekler Ne Diyor 38

• Hala bir kaç iyi insan var çok şükür.. Dikkat edin çoğu zengin olmayacak yerde para harcarken haram yediğini adeta deklere eder.. Ancak bir hastahane yaptıran okul yaptıran hayvan barınağı kuran zengin ise helal kazancını deklere eder..

2|0
    0|0
  • Ben iyi bir insanım. Fakat değerimi bilen yok o yuzden zamanla iyilik yapmaktan vazgeçiyorum. Eskisine göre daha kötü, şu an insanların geneline göre daha iyi bir insanım :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Insanlar yüzünden kendini bozma hayatta çok harika şeyler var 😊👍

• İyilerin nesli tükeniyor, kötülerin türü çoğalıyor ve cahiller ile aptallar hep aynı kalıyor.

1|0
    0|0
    • 3ay

Bunu artırmak elimizde 👍

• var var

1|0
    0|0
  • Dunyada iyiler tabi ki var ama kotu insanlar onlara yasattıkları seylerden dolayısıyla onlar da kotu tarafa geçicek çunku gercek hayatta hep iyilerin kaybettiğini anlıcaklar

Sadece filmlerde iyiler kazanır.

1|0
    0|0
  • Zaten Dünyanın güzelleşmesi bizim elimizde;
    Ne demiş şair;
    Dünya güzel bir yer olsun demekle güzelleşmiyor, sen güzel bir insan olda Dünya başlasın biryerden güzelleşmeye...

1|0
    0|0
    • 3ay

Sadece ben değil yetiştireceklerimiz de iyi olmalı 😊

• 3ay

Daha iyi bir insan olmaya uğraşıyorum inşallah evladım benden çooook daha iyi olur

• 3ay

Çocuklar anne ve babanın küçültülmüş fihristesi gibidir... evde anne baba ne yaparsa ne konuşursa çocuk onu alır onunla şekillenir.. onun için öncelikle hayat arkadaşı seçerken dikkat etmeliyizki doğacak çocuklarımıza ayna olabilsin... senin tek başına iyi insan olman yetmiyor hayat arkadaşınında iyi olması lazım...

• Ben varım iyiyim hoşum iyi kalpliyim ama tabi kime neye göre olduğu değişir, kötü birisi değilim onu biliyorum

1|0
    0|0
  • @ponçikponçik58 varmıdır sence

1|0
    0|0
  • İnsanlardaki kötülük hastalık gibi, iyi insanlara da bulaşıyor. İnsanların kalbi giderek kararıyor. Ama ben şuna inanıyorum, insan ancak yönünü Allah'a dönmekle kalbini arındırabilir. iyi niyetli, güzel ahlaklı, düşünceli bir insan olabilir. BENCE

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet haklısın 😊
      Ama inanmayan bir çok insanda inaniyorum diyen muslumanlardan daha iyi olabiliyo iyilik kendi içinde olmalı 😊

• 3ay

Katılıyorum ama bazı insanlar araftadır işte, kötülüğe uğrarsa karşı tepki verir. Bunun din veya inanıştan ziyade Allah korkusu ve öz benlikle alakalı durumlar olduğunu düşünüyorum. Ama insanları iyiliğe sevkeden şeylerin Allahın bahşettiği sevgi, vicdan, merhamet gibi duygular olduğunu anlayamamak da akıl işi olmaz. :)

• Demiyorum varsada Türkiyede yok :D

2|0
    0|0
    • 3ay

Sen olsan ne yapardın programında ben çok iyi insan gördüm 😊

• 3ay

Kırşehir

• 3ay

Doğru demi? Kırşehir

• Var,.

1|0
    0|0
  • bilmem

1|0
    0|0
  • belki vardır

1|0
    0|0
  • Olmaz mı olmaz mı

1|0
    0|0
  • inaniyorum ben varim

1|0
    0|0
  • Iyi insanlar olmasaa bu dunya yerle. bir. olur bu dunya simdi ayakta ise bisi olmassisa. iyi insanlar cocuklar. ve yaslilardan dir

1|0
    0|0
  • Evet inanıyorum

1|0
    0|0
  • Ben varım daha ölmedim :)

1|0
    0|0
    • 3ay

😊 Ahahah ölme ya 👍

• :) güzel video

1|0
    0|0
  • Evet var

1|0
    0|0
  • var ama beyaz arslan kadar azlar

1|0
    0|0
  • Var ama baskılardan yılıyorlar

2|0
    0|0
    • 3ay

Sadece insanlara olan iyiliklerden bahsetmiyorum

• 3ay

Katılıyorum dost

• 3ay

@Poihvvxsd eyvallah katılanana da farklı düşünene de

• Olmamı ya

1|0
    0|0
  • Az kaldı

1|0
    0|0
  • tabikide var

1|0
    0|0
  • ben varım

1|0
    0|0
  • Ben varım

1|0
    0|0
  • Olmazmı be

1|0
    0|0
  • Etramızda azaldılar ama yinede var

1|0
    0|0
  • Kalmadı artık. 'Var' diyenleri de dinleme onlar boşa sallıyo hepsi polyanacılık oynuyor.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ama olmaslardı hayat cekilmezdi 😊

• Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 23

Yükleniyor...