Arkadaşlar geçen 6 kadeh sek viski içip masaja gittim ordaki kız bana salavat getirtti, dinden çıkmış mıyımdır?

6 bardak viski içtim kafam çok güzeldi bildiğin zir zurna sarhoştum bana masaj yapan kızla samimi olduk işte konuşurken konu uykuya geldi uyuyamadığımı söyleyince 5 salavat getir uyursun dedi. Salavatı biliyor musun dedi bir de bana salavat getirtti. Dinden çıktım mı arkadaşlar sarhoş sarhoş salavat getirdim? İçkiye dayanıklı biri değilim ara sıra içerim bir zamanlar vakit namazı kaçırmayan biriydim çok korkuyorum. Ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen yinede kelime i şehadet getir için rahat olsun fetvayı burada arama

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir zamanlar ne güzel kılıyormuşsun be kardeşim niye bıraktın ki neyse üzülme Rabbin çok yüce ve bağışlayıcıdır tövbe et

0|0
    0|0
    • 3ay

Kardeş öyle bir sorunlar vardı ki anlatamam.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Dalga gecme lan dinle it herif hem iciyosun hem namaz kiliyorsun ne dinden cikmasi dinde miyim diye bir sorgula kendini.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ulan okuma özürlü herif eskiden namaz kılardım dedim.

• 3ay

Her haram dinden çıkartmaz. Zina yapan da haram ama dinden çıkartmaz sadece günahkar olursun. Günahkar olmak kafir olmak demekj değildir.

• 3ay

Bunun bilincinde olup haram yoldan devam etmek imanli da olmuyor, tovbe etmedigin surecte ve kelime i sehadet getirmedigin takdirde yolsuzsun.

• Çıkmışsındır

0|0
    0|0
Yükleniyor...