Arkadaslar sevgılımın kankasıyla mesajlarına denk geldim?

arkadası senin sikikle nasıl gidiyor yazmış o da cok iyi kardeşim aynen devam yazmış. görünce çok uzuldum niye böyle demiş ne demek ıstıyor anlamadım. sevgılım de bır sey dememiş zaten iyice uyuz oldum napayım ben bu cocuğu?

0|0
18|22

En İyi Erkek Görüşü

• Senin erkek gavatlık ödülü almış

2|1
    0|0
    • 3ay

niye öyle demış anlamıyorum

• 3ay

Ada'm olmadığı için Ada'mın sevgilisi bacım olsa öyle laf söletmez sende ona göre davran

En İyi Kız Görüşü

• seni pek umursamıyor ki kendi aralarında senin hakkında öyle konuşuyorlarsa boş kalmamak için senle demektir. ayrıl düzgün birini bul...

1|0
    0|0
    • 3ay

muhtemelen o da öyle diyor deme kı :(

• 3ay

aşağılık pisliğe bak. acilen ayrıl. o mesajlarını gizlice telefonuna atabilirsen at sonra ona gönder. bitti bundan sonra seninle olan herşeyimiz yaz. dahada ne yazarsa yazsın cevaplama hatta filtrele...

Erkekler Ne Diyor 21

• Çok mu aradın bu herifi?

1|1
    0|0
    • 3ay

o buldu beni

• 3ay

Niye birlikte oldun ki böyle bir yaratıkla? başka erkek mi kalmadı?

• Ben senin yerinde olsam ortalığı birbirine katarım. Benim hakkımda nasıl böyle konuşursun diye hayatını zindan ederim onu.

1|0
    0|0
  • Sana herşeyi bitirmen için tam 5 dakika veriyorum ondan sonra işleyecek zaman tamamen aleyhine olacaktır

1|0
    0|0
  • hemen ayrıl ne yapacaksın

1|1
    0|0
  • Sevdiği kıza söven birine bir şey demeyen adamdan bir bok olmaz babam bile sevdiğim kıza sövse ben de ona söverim tepki gösteririm değil arkadaş

1|0
    0|0
  • kankası erkek mi kız mı

1|0
    0|0
  • bence;

sevgilin yaşadıklarınızı o mesaj atan arkadaşına ayrıntılı şekilde anlatıyor. yoksa öyle kelimeler kullanamazdı.

1|0
    0|0
    • 3ay

evet ben de öyle dusundum cocuk nıye sıkık desın bana

• 3ay

yaniiii, yani sevgilin özelini arkadaşlarına hava olsun diye anlatmış. buda seni sevmediğine işarettir. sevse saklardı.

• Seni potansiyel seks kölesi olarak seçmiş ve tanıtmış arkadaşlarına hayırlı olsun.

1|0
    0|0
  • Nasıl tepki koymaz ya? Bence o kanka senin oğlanı yakında ayartır

1|0
    0|0
  • Bence yüzüne bile bakmaya değmez bir herifle çıkıyorsun...

1|0
    0|0
  • ne kolaydir hemen ayril diye yorum yazmak>? al karsina konus ona gore bir yol cizersin

1|0
    0|0
  • Bir arkadaşının senden s*kik diye bahsetmesi, ve sevgilinin tepki vermeden, ağzını topla demeden, ne biçim konuşuyorsun demeden kardeşim diye hitap ederek konuşmaya devam etmesi bir şrefsizlik örneğidir. Sende böyle bir yaratığa, hala sevgilim diyebiliyorsan, seninde midesiz geniş mezhepli biri olduğunu gösterir...

0|0
    0|0
    • 3ay

anlayabılmenız ıcın sevgılım demem gerekıyor.

• Senin sevgilinle birlikteliğin var mı

1|0
    0|0
  • Pevenk olur bundan yarın bıgun satar seni

1|0
    0|0
  • seninle yaşadığı her şeyi anlatıyorsa demek ki

0|0
    0|0
  • Nasıl buluyorsunuz böylelerini valla helal olsun

0|0
    0|0
  • telefonu kafasına geçir.

0|0
    0|0
  • Senin yaş kac

0|0
    0|0
  • Terk et

0|0
    0|0
  • boş laflar

0|0
    0|0
  • ayril bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Sor bu ne demek oluyor diye.

1|0
    0|0
  • Ayrılma sebebi ağzını burnunu yırtardım onun gerçekten berbat bir laf ya

1|0
    0|0
  • Üzüldüm senin için. Bir konuş

1|0
    0|0
  • Bu geçen birakra biz kullanalım diyen çocuk mu bu

1|0
    0|0
  • Ayrıl bu ne ya ben sevdigim adama en yakin arkadaslarımın bile pic kopek vs demesine izin vermezdim seninki sana sıkık mi dedirtiyor ve hala sevgilin?

0|0
    0|0
  • hemen ayrılma önce bir buluşun suratına tokatı geçir küfret sonra yol ver şerefsize

1|0
    0|0
  • Terbiyesiz sana böyle bişi demesini sevgilin nasıl izin verir arkadaşın senin hakkında böyle konuşmasına

1|0
    0|0
  • Ayrıl

1|0
    0|0
  • belki sen değilsindir normal bir arkadaştan bahsediyodur

0|0
    0|0
  • Ne kadar iğrenç bir şey. Konuşmalısın tabi..

1|0
    0|0
  • Sevgiline okuduğunu ima et

1|0
    0|0
  • Sevgilinin kankası sana bu şekilde hitap etcek sevgilin de hiçbişey demicek koy tekmeyi gitsin

1|0
    0|0
  • Ya daha ne soruyonnn.. ayril

1|0
    0|0
  • Öyle konuşan birisinden hayır gelmez ayrıl

1|0
    0|0
  • Ne kadar iğrenç bir kelime nasıl arkadaşı öyle bir kelime derken tepki vermemiş. Çok pis insanlar var ya :( ayrıl hemen hayır gelmez sana ondan

0|0
    0|0
  • Ayrıl.

0|0
    0|0
  • sikiksin işte verdiği değer bu yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...