Acil yardiminiza ihtiyacim var?

yasim 23 kardesim 17. Babamiz kötu sagda solda gezdi kumar yalan vs oynadi hep. Anneme bir suru borclar cektirdi ve hic ödemedi. Bir suru kisiden aldigi borclari ödemiyor icradada 30 bin tl falan borcu var 3 yildir hic ilgilenmiyo ne desek dinlemedi hep evin ustune kredi cekmeye calisti. huzursuzluklar oldu evde bir kac yildir. Evin ustunde bir suru borc var ve 8 ay önce terketti bizi. Araliktan beri tek kurus ödmedi ne bize ne anneme ve eve cektigi borclari ödedi. Annem ayrilicagina kararliydi Annem kardesim ben herseye gögus gelmeye basladik. Annemde bende calisiyorum her ay anneme kardesime maddi destekte bulunuyorum fakat hersey öyle iyidi derken simdi bir kac gundur Annem fikrini degistirdi. Tum yaptiklaein unutup tekrar denemek. Bu adamda hem gitti sonrada disarlarda kepaze oldu, yemek camasir ve hep bos laflar iyi olucam vs ama gel görki icraattada hic bisey yok. Annem yillardir Onun borcunu ödedigi icin calistigi hep bos. kac kere denedik olmuyo kavga ediyoruz. Annem simdi tekrar denemek istiyo ve ben ve kardesim hayal kirikligna ugradik. Daha 1hafta öncesi herseyi diyodu simdide böyle. Sakin aile arasina karisma demeyin cubku neler oldugnu en iyi benbbilirim. Anneme kizginim ve o adamla ayni evde yasayamam. Kardesimide birakamam. Yarin bir Gun kavga ciktiginda bu sefer hersey icin gec olucak. Annem Denen kadin hep yazik diye acidim ama oda belasini ariyor resmen. Okadar pis islerinden sonra Annem hala yine denemek istiyo ve kaldiramiyorium bu durumu. Annem hem ben babamin ev borcunu aliiyim ve evin ödemeleri azalsin diye dusunuyodk. Babam Denen adamsa borcunu ödemiyo daha benim ona borc cekmemi ister. Ve ben yalanlardan yoruldim annemi Anlamiyorum.. Elalem ne der yuvamiz yikilmasin kocasiz kalmayim vs diye kendini bile bile atese atiyo ona her kötulugu yapan Kocasi icin. Ve dun sordum hala icinde azicik sevgi varmis!! Aylar boyu tiksiniyorum igreniyorum ondan bosanicam diye bizi oyaladi. ben böyle insanlar istemiyorum hayatimda ne yapiyim

1|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• benim babamda böyleydi vefat etti 44 gün önce

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki Annen hep onla barisirmiydi? Senin aran Nasildi simdi ne hissediyosun? Basin sagolsun

• 3ay

Bende sana atamiyorum takip göndermissin bende gönderdim ama xper yeterli degil

• 3ay

görüş felan at yükselsin :D

Yükleniyor...