Kafamdaki düşünceler tembellik için mi yoksa zekanın getirdiği düşünceler mi nasıl anlaşılır?

Ciddi bir soru ve trol istemiyorum. Bu düşünce yıllardır kafamda var. Bazen çalışmıyorum ama çalıştığımın yettiğini hissediyorum. Kafamda ki düşünceler yeter diyor çalışanları gördükçe yetmez mi acaba diyorum. Sorum sadece çalışmak mı çalışmamak değil düşüncelerin kendi beynim tarafında mı yoksa vesvese mi nasıl anlayacağız?

2|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• İhtiyacını karşılıyosan sana yetiyorsa fazlasında gözün yok demekki aza kanaat ediyorsun. Ama çalışmayıp ne yaptığın önemli. Aylak aylak geziyosan tembelliğe girer

0|0
    0|0
  • Nefsine agır geliyorsa vesvesedir

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki huzur veriyorsa ve daha önce de bu durumda iken güzellikle sonuçlanmışsa o zaman da vesvese dene bilir mi çünkü aynı durum söz konusu olabilir? olaylar konu aynı çünkü

• 3ay

Bunu zaten biliyorum ama sorunu bu çözmüyor.

• 3ay

Sen çalış o zaman zararı yok fazla çalışmanın baktın sıkılıyorsun içinden gelmiyor vesvesedir "istedigin cevap buda degilse ben sorunu anlayamamışımdır"

• Cok fazla dusunen beynini daha fazla gelistirir daha fazla herseye cozum odakli olur herseyi kolay kavrar ama eger bu dusunceler kötüye giderse uyusturucu kullan az miktar kendine gelirsin ve bu arada bir yorum gordum vesvese falan demis alakasi yok yani sacma olurdu 😂

0|0
    0|1
  • Kafandaki düşünceler işine gelmiyorsa vesvesedir. Nefsin hosuna gitmiyodur.

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki huzur veriyorsa ve daha önce de bu durumda iken güzellikle sonuçlanmışsa o zaman da vesvese dene bilir mi çünkü aynı durum söz konusu olabilir? olaylar konu aynı çünkü

• 3ay

Dinle alakası yok bunun

• 3ay

Tamam

• Aslında amacına bakıldığında anlaşılır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...