Annemin davranışı? Detaya gelir misiniz?

Kapinin önünde kedi yatiyordu annem de disarda temizlik yapıyordu. Ben de kediyi görünce süt götürdüm annem birden disarda herkesin icinde bir bagirdi gel gel diye azarladi beni. Ben de ona kizdim sakince ama o ses tonuna dikkat et aptal saptal hareket etme dedim. Sonra sustu. Bu davranisa simdi ne gerek vardi? Yaptığımda anormal olan ne var sizce de böyle azarlaniyorum?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kafana takma diyecem ama takilmicak gibi degil napilir bilmiyorum anne sonucta

1|0
    0|0
    • 3ay

iste baskasi olsa bidaha hayatta konusmazdim ama anne oste

En İyi Kız Görüşü

• Arada olur öyle gergin dönemidir

1|0
    0|0
    • 3ay

valla yetti canima

• 3ay

Anlıyorum kuzum da boşver gereksiz. Arada cinleniyolar işte 😅

• 3ay

Neyse cok sukur sinirim gecti iyiki yazmisim buraya rahatlattiniz hepiniz😚

Erkekler Ne Diyor 3

• demek sut kıymetlıymıs kanks

1|0
    0|0
  • Menapoz menapoz hep

1|0
    0|0
  • anne o ne zaman isterse bağırır sen saygısızlık yapmışsın...

1|0
    1|0
    • 3ay

haydaa

• 3ay

buna cevap veremem ama kıymetini bil annenin...

• 3ay

haklisin😒

Kızlar Ne Diyor 4

• Anormal bir şey yok ama kızgındır o an belki

1|0
    0|0
    • 3ay

ay kizginda degildi halbuki ama yani asiri sacma degil mi

• Anneler en gereksiz yerler de azar çekmeyi seven varlıklardır. Evi temizledim diye azar yediğimi bilirim. Takma o başka bir şeye sinirlidir senden almıştır hırsını :D

1|0
    0|0
    • 3ay

sonradan pisman oldum ben de ona kizdim diye ama o kadar zoruma gitti ki yaptığı

• bilemedimki

1|0
    0|0
  • Ruh sağlığı yerinde olmayan bir toplumuz sendr öyle yetişiyorsum o annenin elinde ve ister istemez anne olunca çokta sağlıklı davranamayacaksın. Böyle lanet bir kısır döngü içinde deliriyoruz

1|0
    0|0
    • 3ay

valla en carpici yorumdu bu ve en dogru tespit biz anormal yetisiyoruz cocuklarimizda boyle olacak sirf bu yuzden cocuk yapmiycam

Yükleniyor...