VEREMLE SAVAŞILIR AMA VERENLE SAVAŞILMIYOR NEDEN?

Türkiye ' de anlayamadığım bir paradoks var şöyle ki ;
Erkekler kız olan kızlarla evlenmek istiyor ama sevgilisinin kendisi ile olması için elinden geleni yapıyor.
Sözde zar denilen kavram çok önemli diye dolaşıyor ama önüne gelenle birlikte olmaktan çekinmiyor.
Vermiyorsun küsüyor gidiyor aldatıyor sonra da ihtiyaç benim ki seni seviyorum ben asıl diyor
Ya arkadaşım sende ki nefisse aynı nefis bende de var aynı topraktan yaratıldık ben vücut ihtiyacı diye bir , r savunma yapmıyorsam sana sende yapamazsın.
100 kızdan izler taşıyıp namus bekçiliğine kesilme ya da adam gibi dur namus bekçiliğinin bir anlamı olsun.
Ve lütfen ama lütfen namuslu kız arayıp verenle takılmayın , verenle takılıyorsanız namuslu adam ayağına yatmayın renginiz belli olsun yemin ediyorum verem olduk sizin yüzünüzden hayır biz veremlede savaşırız da verenle harbi savaşılmıyor

0|4
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• gözde çok sinirlenmişsin belli ama savaşmayı bırakamazsın savaşmayı bırakmayacaksınız ki erkeklerdeki bu bencillik bu iki yüzlülük bitmek zorunda kalacak. bu maalesef büyük bir yara geri kafalı toplumun iki yüzlülüğü en modern görünenlerde bile kadın cinselliği yerlere sokulurken en dindarlar bile oğullarına laf söylemiyor bu konuda eğer konu din olsaydı kızlarını kapatanlar oğlanlarına aslan kaplan demezlerdi.. bu iş tamamen bir iki yüzlülük ya erkekler de yapmayacak ya da kadınlar da bu konuda özgür olacak her kadınla yatıp eline erkek eli değmemiş kadın isteyen yaratıklar maalesef kendilerini kandırmaktan öteye gidemeyecekler..

2|0
    0|0
    • senin gibi düşünen erkeklerin olduğuna eminim ama bunu herks söylese zaten son bulacak bu durum hoşlandığım cocuktan bahsederken arkadaşlarımdan birinin geçenlerde buselerde kaldık biz onunla ne ara sana yazmaya başlamış busenin yatak odasından çıkmıyordu 3 gün öncesine kadar demesi ve sorduğumda aynı sey değil ben onunla sadece ihtiyaç için birlikteyim demesi pişkin pişkin çıldırttı beni

• tamam ama bu kadar sıkma canını gözde sen hayatından asla taviz verme sen taviz vermezsen çevrendeki kadınlar da senden örnek alır ve böyle böyle düzelecek bu kafa yapısı zaten 20 yıl öncesine göre çok daha özgür kadınlar..

• 2ay

EİC için teşekkürler gözde..

En İyi Kız Görüşü

• ''Verenler'' derken bile aslında kendi hemcinsini küçük düşürüyorsun.
    Bu bu kadar basit bir şey değil.. Dünyaya bu şekilde geliyoruz.
    Daha açardım da rencide edici olmuyum..

0|2
    0|0
    • Türkiye sınırlarında kızlarda bir sınıflanma var kabul edersin veya etmezsin 1 özgürce herşeyi yaşayan sınıf
      2 Gizlice yaşayan sınıf
      3 yaşamamayı tercih eden sınıf
      benim sorum bunlar arasında ikili oynayan erkek müsvettelerine

• '' vermek fiili hoş değil ''..

Erkekler Ne Diyor 21

• Başlığa baktım birşey yazmicaktım ama içerikte güzel ifade etmişsin. Aynen öyle kızlarında şunu bilmesi lazım erkekler kızlardan öyle şeyler istiyorsa bilin ki o sizin için doğru adam degildir o yüzden hem o işi yapan hemde sonra başka ayaklara yatan kız ve erkek farketmez ikiside suclu burda. erkeklerde bozukluk vardı ama kızlarda da son dönemde acayip arttı bunun nedenlerinden biride toplumdaki sosyal algı. özellikle o saçma salak türk dizilerinde aptalca konuların işlenmesi.

1|0
    0|0
    • yetiştirilme tarzı ilede çok ilgisi var özellikle ergenlik döneminde çocuğun doğru ortamda bulunmaması büyük sıkıntı

• Aynen oyle kizin erjegln mahremlyeti bile kalmadi herkes hersryi biliyo

• cok doğru kanks verenle savasılmaz

1|0
    0|1
  • Haklısın. Ama bu işi yapanlar umumiyetle sağcı muhafazakar kesimin erkekleridir. Bu işlerin ideolojiyle ne alakası var deme. Çok alakası var. Sağcıların az buçuk düzgün olanı da var ama istisna kalırlar.

0|0
    0|0
  • Müthiş bir tespit ve açıklama

1|0
    0|0
  • Arkadaşım ilk etapta kendinizi geliştireceksiniz. Bu bekaret muhabbetine kafayı en çok takılanlar, kafaya takacak başka bir şeyi olmayanlardan oluşuyor. Bir arkadaşım var, kız iç mimar. Kendi ayakları üzerinde duruyor. Umrunda değil böyle şeyler. Bir gün çok istersem evlenirim diyor. İstrdiği kadar bakire olmasın, emin olun millet sıraya girecektir evlenmek için. Siz kendinizden emin olursanız, seçimi yapacak kişi de siz olursunuz.

0|1
    0|0
  • Erkekler diyorsun da genelleme yapma bende tüm kızlar faişe derim olay karışsın.

0|0
    0|0
  • Eğer temiz bir kadın istiyorsan, temiz kalmayı bileceksin.. Çamurun içine girip temiz kalamazsın ya da temiz bir eş isteyemezsin zaten senin üzerin çamurlu sarılınca onada o çamuru bulaştıracaksın...

0|0
    0|0
  • aynen bu anlayışı aileler değiştirir. benim oğlum erkek yapar filan demek ne ya. en büyük suç belki de onlarda. kadında erkekte aynıdır ikisi de namusunu korumalı. diğeri etik değil ister inançlı ol ister inançsız. onla bunla yatıp kalkmak etik değil

0|0
    0|0
  • Yalnız takılmak en iyisi. Hiç değilse kendini biliyorsun istediğini yaparsın

0|0
    0|0
    • yalnız takılsan bile illa araya birileri girip aklını karıştırıyor küçük bir yerdeysen ve cevren genişse bu karıştırma çok fazla sürmüyor gündüz ofisine çicekler gönderen adam akşam yemeğini kabul etmediğin ve işin olduğunu söylediğinde gecesinde barlarda başka bir kızla görülüyorsa ne gibi bir ciddiyet beklersi, n veya ne kadar inandırıcı olur yani

• Karar vermen gerekir. Ne olursa olsun yalnız takılacaksan umursamayacaksın bunları en azından.
      Dünyayı önüne serse de inanma.

• Şu yaşıma kadar temizim ama kızlar hep kötülere gidiyor ben ne yapayım hocam sende bana akıl ver.

0|0
    0|0
  • Zar onemli diil. Namusta sevismemek degil.

0|0
    0|0
    • biz burda zarın önemini veya şunu bunu konuşmuyoruz bu göreceli bir kavramdır kimine göre önemlidir kimine göre değildir saygı duymak düşer benim sinirlendiğim erkeklerişn ikili oynaması

• Onlara bende sinirleniyorum

• veren el üstünde tutulduğu için savaşmalık bir durum yok

0|0
    0|0
  • Eyvah reis sakin ya :)

0|0
    0|0
  • Güzel soru bunu artılarım ben işte.

0|0
    0|0
  • Verenlerin hiç savunulacak bir yanı yok.

0|0
    1|0
    • ya hayat tarzıdır ben birşey diyememde ikili oynayan erkeğin karaktersizliği başka hiçkimsede yok

• valla ben daha diğer insanlar dediğin kısımla karşılaşamadımk ya

• Bu günü not al o zaman😊

• Çok doğru güzel bir yazı.. Haklısınız.. ama ataerkil toplumun sonucu bu ne yazık ki...

0|0
    0|0
  • Toplumun yapısı iyice bozuldu

0|0
    0|0
  • Guzel laf

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla öyle erkeklerin saçmalığı işte

1|0
    0|0
    • saçmalık üzerine saçmalık yaşıyoruz bıktık yemin ediyorum

Yükleniyor...