Oyuncu yeni arkadaş?

biz bir arkadaş grubuyuz. yeni sayılacak bir kız var ve paso bana laf sokuyor alttan alttan. ama başkalarına beni sevdiğini söylüyormuş. oynuyor şerefsiz. buna kötü bişi yaparsam ben kötü olurum. geçen arkadaşlara anlattım yok o seni seviyor felan dediler. sizce haklılar mı yoksa arkadaşlarım dürüst değil mi (çünki laf sokmasa bana öyle gelmezdi değil mi) arkadaşlarımı umursamayıp ben de ona sataşsam mı?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Sende alttan alttan giydir. ya da birgün köieye çek sen ayırdır ne işsin o... de.

1|0
    0|0
    • 3ay

dimi yanlış anlamış olamam. haklısın öyle yapim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• aynen. arkadaşların kavga etmeyin diye işgüzarlık yapıyor. kızın seni sevdiğini söylediği falan yok. onlarda seni sevmediğinin farkında ya onu tutuyorlar ya da işgüzarlık yapıp gerçeği saklıyorlar ya da onlar da seni sevmiyor o kız gibi ama o kız kadar belli etmiyorlar. sen o arkadaşlarının da yanındayken bir yürü bakalım kıza ver cevabı bir ortam gerilsin onların davranışlarını gözlemle. belki de kızı dişli gördüler sana karşı onlar kışkırtıyor.

1|0
    0|0
  • Onun oyununu sende oyna aekadaslarinin yaninda sevdigini soyle falan kiz sana laf konduruosa sende on mislisini soyle

1|0
    0|0
    • 3ay

ben yapınca batıcak kesin biliyorum ama gene de yapıcam

Yükleniyor...