Herkese +1.. Ankete de katılın. Kayınvalidemden nefret ediyorum. Ona karşı nasıl davranmalıyım?

Kayınvalidem berbat bir kadın. Annemde hiç sevmez babannemi. Ama annem bile dedi ki;'' Yine benim kayınvalidem, senin kayınvalidenden iyi''. O kadar berbat yani. Her şeye burnunu sokuyor. Kayınbabamı, kocama, kayınbiraderimi bana/bize karşı dolduruyor. Evine gittiğimiz zaman yemek hazırlamıyor. Çok tembel ya. Hem beceriksiz, hem de insanların kusurunu gören birisi o. Milletin çocuğu için''pek çirkin''diyor. Sevmiyorum onu. Onun yüzünden eşimle tartıştım. Eşim çok düşkün annesine. Anneci bir erkek yani. Ama kayınbabamı seviyoruz. Çünkü o, eltimi de beni de eşlerimize karşı doldurmuyor. Hatta kayınvalideme kızıyor bu sebebten dolayı. Sizce bu kadına nasıl davranmalıyız? Bu kadını ne yıkar, ne mahveder?

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kötülükle karşılık vermek en acizce şey. Karakterinizden ödün vermeyin ne olursa olsun. Kötülüğü ancak iyilik yok eder. Size ters bir şey söylediğinde gülümseyip teşekkür ederim diyin mesela. Belki hiç iyilik görmemiştir ve siz yumuşatırsınız onu. İflah olmayacak gibiyse de kendi haline bırakın duymazdan gelin kötü sözleri. Sağlığı tükendiğinde yanında birilerini istediğinde hatırlar bunu, o Zaman kim tutacak elinden? Erkekler bir yere kadar yardım eder. Kadınların desteği kadar olmaz hiçbir zaman. Allah hidayet nasip etsin İnşallah. Size de sabır diliyorum..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kayinvaliden dulsa ve yasi cok degilse ilgilene bilirim.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah'a havale et elden ayaktan düşünce anlar bazı şeyler kötülüğe kötülükle cevap vermek doğru bişey değil eşine karşı anlayışlı ol sonuçta o onun annesi şikayet etme görmezden gel duymazdan gel erkek anneleri yavrularını her daim kıskanır geçmiştete böyleydi gelecektete böyle olucaktır bunu kabullen fazla muhatap olma mesafe koy yeter

1|0
    0|0
  • Kayinvalidene ii davrandigin zaman snrasnda onu sevmeye baslayacaksin ayrica oda sizin onu sevdiginizj gordugunde hatalarindan vazgecebilir sevgi saygi hosgorü herseyi yener

2|0
    0|0
  • Ona istediğinin iyisinde davranarak utandırmayla başla eşine hiçbir şikayette bulunma sevmesende saygıda kusur etme değişir mutlaka emin ol

1|0
    0|0
  • Bana getir kadını güzelce zehir vereyim😂😂

1|0
    0|0
  • İyi davran. Bakalim biseyler degisecek mi..

1|0
    0|0
Yükleniyor...