Yabancı erkekler neden beni mutlu ediyo?

Başlığı böyle yazdım çünkü :) daha çok insan gelsin diye :)
Ben ingilizce öğretmeni olmak istiyorum çünkü ingilizce beni mutlu ediyo :( kötü herseyden uzaklaşıyor rahatliyorum
Sevdiğim çocuk aklıma gelmiyo onu çok seviyorum o beni sevmiyo :( artık tüm erkeklerle de bağmi kopardım yabancı Türk kimseyi istemiyorum 18 yaşındayım yanlızliga alismaliyim

İngilizce öğretmeni olmak için nasıl calismaliyim

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi ingilizceye ilgi duyman çok güzel çünkü kolay öğrenir ve geliştirirsin ama yalnızlık demen için daha çok erken ben de senin yaşlarında öyle dolanıyodum kimseyle ilişkim olmayacak diyordum ama neler geldi neler geçti o yüzden karamsar olma hayata tutun ve pozitif ol gör bak neler olacak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence abartıyorsun. Daha 18 yaşındasın kaç tane erkekle bir şeyler yaşamış olabilirsin ki? Ha bir sürü yaşadım dersen ben de sana psikolojik sorunların var derim o zaman kusura bakma. Daha ergenlikten yeni yeni çıkmaya başlıyorsun ama erkeklerinki 20 21'e kadar devam eder. Zaten o yüzden kızlar yaşıt karşı cinsleriyle pek takılmaz çünkü çocukturlar onlar daha. Irkçılığın lüzumu yok.

İngilizce öğretmeni olmak istiyorsan şunu söyleyebilirim zamanında ingiliz dili edebiyatı kazanmış biri olarak. Bol bol gramer ve kelime çalışıp, test çözmen lazım. Bunun dışında ygs konularına da ağırlık vermelisin çünkü dil sınavını herkes yapıyor dilcilerin artısı ygs'den geliyor.
    Gerçi yabancı erkekle ingilizce öğretmenliğinin ne alakası var çözemedim ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• saçma düşünoyorsun görende hayatında ne yaşadın sanır altı üst 18 yaşındasın belkide yabancı erkekler tecrübeli olduğu içindir ama türk erkekleride tecrübelidir senin yaşındaki ergenler değil tabiikide türk erkekleride türk kızları sevmiyor zaten biraz düşünsen anlarsın

0|0
    0|0
  • Yabancı erkeklerle birlikte ol o zaman ne diyelim.

0|0
    0|0
  • Ben şu an ingilizce-ispanyolca-italyanca öğretmeni olarak çalışıyorum eğer özel ders vermiyorsan çok zevkli değil

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi canım

0|0
    0|0
  • İngilizce çalışma işi zaman yayılması gereken bir uğraş. Bol bol kitap okumalı, dinlemeli, kelime öğrenmeli ve bu işten zevk almanın yollarını bulmalısın. Kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • 18 yaşında ne bu isyan

0|0
    0|0
  • Click Bait.

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri de mutlu eder ama siz mutlu olmak istemiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Yaşadığın yer Türkiye'de mi? bu yabancı arkadaşlarla hangi ortamda tanışıyorsun?

0|0
    0|0
  • İnstagrama gir #ygs ve ingilizce yaz illaki çalışan vardır onlara mesaj at onlardan bilgi al

0|0
    0|0
  • Ablacım yaşın çok genç düşüncelerin daha çok değişir.

0|0
    0|0
  • Günaydın çok çok çalışmalısın

0|0
    0|0
  • Sabah akşam ders çalış

0|0
    0|0
  • Bu yaşta bu yas çok güzelim erken daha 😀

0|0
    0|0
  • baya iyi çalışman gerek

0|0
    0|0
  • Düzenli

0|0
    0|0
    • 3ay

Yani her saniye her dakikami

• 3ay

Abartma yahu :D mesela hergün 5 saat ama hergün bir gün bile boşlamadan ;)

• Dil öğrenmenin birince koşulu Önce et ete değecek zaten dil de değecek öğrenirsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Senin soracağın soruyu ben
    Beyin felci geçiyorum

0|0
    0|0
  • Norvecli sevgilim olduktan sonra bende boyle dusunmeye basladim.. yasasin norvec

0|0
    0|0
    • 3ay

Yasasında ben artık yabancı erkekde istemiyorum herkezden umudu kestim

• Şikayet yersin

0|0
    0|0
  • Coknfenasin

0|0
    0|0
Yükleniyor...