Türk erkekleri niye bu kadar zeki çevik ve ahlaklı (?) ?

Niye bu kadar ahlaklilar acaba bir de tipleri maşallah bir yakisiklilar diş fircalamaya yüz yıkamaya üşenen başka bir ırk daha yok bir de her şeye burun bukuyolar kız beğenmiyolar oğlum yüzün krem nedir bilmez onu geçtim elini oraya buraya degdiriyosun git elini yıka be mübarek erkekler tuvaletinde sabun bir yıl boyunca bitmiyor ya da içine işiyorlar pislikten kulakları tıkanmış sonra oğlom bo kozlor noyo bo kodor kondono boğonmoş kız sana bakarsa bir tuhaflik var zaten kimse kusura bakmasın yüzde yetmiş beşi böyle hanginiz dişlerini fircaliyor doğru söyleyin?

3|0
12|34

En İyi Erkek Görüşü

• bence çok doğru tespitler ve doğru yani... erkeklerimizin büyük bir çoğunluğu böyle maalesef

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Afferin kız çok güzel nokta atışı yapmıssın aaaa öyle deme ama diş fırçalamak türk erkeklerinin ata sporu :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Sabah, aksam dis fircaliyorum, her gun 2 kez dus aliyorum, gunde sayamayacagim kadar fazla elimi yikiyorum. Sen napiyon peki?

1|0
    0|0
    • 3ay

Günde 2 kez duş alman saç sağlığın açısından iyi değil

• 3ay

Roll on kullan maydanoz ye kokmani önler eğer roll on u sağlıklı bulmazsan ilkel ama doğal olan limonu sür terlemezsin

• 3ay

Kokmuyorum zaten. Su icinde kalmak rahatsiz ediyor insani. Su dokuyorum ondan.

• Onları da senin gibi beceriks*z, aklı beş karış olup kazara anne olanlar yetiştirdi gerçeğini değiştirmez bu dediklerin.

0|1
    1|0
    • 3ay

Çocuğu sadece annenin yetistirdigini düşünen siz geri zihniyetleri ayrı kınıyorum

• 3ay

Şimdi bu kadar uzun uzun açıklama yapmışsın kestirip atamadim zamanin çok değerli olsa burda takilmazsin diye düşünüyorum neyse ilk olarak dediğimi yanlış anlamissin ben kadınlarda çalışıyor demedim Annede çalışıyo olabilir o zaman anne babası çalışan Çocuklar anneyi ve babayı örnek almamali tüm gün ona bakicilik eden insanı tamamen örnek almalı senin bu söylediğin duruma bakıldığında ama çocuğun davranışları büyüdükçe yine anne babasının davranışlarıyla şekilleniyor ikinci olarak erikson 1,5 yaşına kadar çocuğun temel güven duygusunun oluşmasını anneye bağlıyor ondan sonraki süreçte anne ve baba davranışlarının yanında çevre şartları vs den bahsediyor ki dediğin gibi annenin daha etkili olduğunu varsaysak bile babanın hiç bir payı yokmuş gibi tamamen anneye atmak bana göre tamamen geri kafalilik ataerkil bir toplumda yaşıyoruz yani kadının davranışları zaten baba tarafından kisitlanmis durumda özellikle eskiden tamamen böyleydi annenin ev işleri kaynanasina kocasına yaranmasi için

• 3ay

Davranışlarını kısıtlaması ve bu yüzden ahlaki davranışlarda erkeklerden bir puan düşük almasını göz ardı etmemen gerekiyor yani kadının davranışlarının büyük kısmı toplum baskısıyla gerçekleştirildiğine göre annenin davranışlarında bile erkeğin etkili olduğunu görebilirsin ayrıca bu aşağılamak adına sorulmuş bir soru değil tamamen eleştiri

• bende günde 2 kere dişimi fırçalarım en az 2 saatte bir ellerimi yıkarım her gün duş yaparım hiçbir yerimde ne koltuk altımda nede apış aramda kıl bulamazsın bu genellemi gerçekten sevmedim neye göre kime göre böyle bir genelleme yapıyosun sen?

1|0
    0|0
    • 3ay

Yüzde 25 lik dilime giriyorsun demekki

• 3ay

Ama o çocuğu doğduktan sonra temizliyolar pislenmek normal temizlenmemek anormal :)

• 3ay

gerçekten moden olan hiç kimse pis kalmaz sürekli temiz kalır takılma bence böyle şeylere ;)

• Soruyu oturduğum yerden burnumu karıştırıp osurarak okudum.😏

3|0
    0|0
    • 3ay

Yalnız bu efsane

• 3ay

Kızım? Hımm tamam:d

• 3ay

Ne demek şu anda diş fırçamla tuvaleti temizliyorum sonrada dişlerimi fırçalıcam😎

• double namaz fazla kiliyolar

1|0
    0|0
  • Erkekler tuvaletinde sabun mı takip ettin. Diş macunu mu takip ettin nedir böyle genelleme %75 miş İlk önce hemcinslerin taytının altında gizlediği bıyıklarım kadar ki kılları temizlet sonra diğer ülkelere göre sınıflandıralım bir birimizi. :)

0|1
    1|0
    • 3ay

Sen taytlarin altindakini nasıl gördün knk o kadar inceledin mi kimin diş fircalayip kimin fircalamadigi gayet belli oluyo

• 3ay

Hayır sen gerçekten erkeklerin kişisel temizligine kızlardan daha çok dikkat ettiğini düşünüyor musun gerçekten?

• 3ay

Bende bir erkek olarak görüş paylaşıyorum çünkü yanlış konuşup kirletiyorsun genellemen yanlış.

• şu Türk erkeklerine hakaret eden öz güvensizlikten gizli olan sen
    hangi gevur tohumusun onu söyle
    yorumlarda Türk erkeklerini aşağılayan kızlar kaç Türk erkeğinin altından geçtinizde gururunuza yediremiyorsunuz?
    ecnebiler size daha çok zevk vermiş olmalı kenar mahalle yosmaları
    gizli olamayacak kadar cesaretiniz bile yok 10 gram şeyinizle havalanmayın havanızı indirmeye 10 cm yeter ırıspular

0|1
    6|0
    • 3ay

Okuduğunu anla önce canım

• 3ay

tartışma zayıflığını sende çok görmüyorum
      sen kebanus isen karşına çıkanlarda kekodur ki öyle olmuş
      egonu sanalda yenemezsin azcık kültürlü ve ciddi ol
      eminim ki kenar mahallede yaşayan fukaradan başk biri değilsindir
      senin gibileri reelda çok rezil ettim eğer sanalda değil reealda bir mekanda karşımdaki toplulukta böyle konuşsaydın seni açıkların ile alay konusu ederdim senin gibi salklar ancak sanalda kendilerini motive edebilir çünkü gerçekte böyle şansınız yok

• 3ay

Senin IQ duzeyin belli oluyor sacmaliklarindan kişisel bakım fakirlikle bir ilgisi yok bir bir benim karşıma çıkması diye bir seçenek yok sosyal biriysen her türlü insanla karsilasirsin bu iki kulturden bahsediyosun konuyla hiç ilgisi yok bu üç beni senin gibi kompleksli bir insan rezil edemez ettiğini sanır sadece bu dört her insanın açıkları vardır kimse dört dörtlük değildir benim kastettigim insanın elinde olan şeyler bu da beş hadi önce dediklerimi bir anla öyle yaz

• Senin gibi tipik bir kezbanusa tarif ettiğin gibi bir Türk erkeğinden fazlası ziyan olacağı için, senin gibi kızların çoğunlukta olduğu için, bizlerde size layık olabilmek için böyle yapıyoruz.

0|1
    4|0
    • 3ay

Ya tabi tabi bahaneye bak kızların yüzde 60 ı bakım + makyaj yüzde 30' u sadece kişisel bakım yapıyor kişisel bakım yapmayan yüzde 10 falan dişini fircalamayan kremini surmeyen temizliğini yapmayan kız çok az erkekler çok çok fazla Gerçek bu yani ne kadar inkar edersen et

• Saç, yüz maskesi falan yapıyorum ne dişi:))

1|0
    0|0
  • yahu erkekler tuvaletindeki sabunun bitmediğini sen nerden biliyorsun ? Belki sürekli dolduruyoruz :)

Ayrıca herkesi aynı kefeye koyamazsın. Bende aşırı krem falan kullanıp sevmem ama diş, duş, kişisel bakım. bunlara kattiyen dikkat ederim

1|0
    0|0
  • Erkekler tuvaletinde ne işin var?

1|0
    0|0
    • 3ay

Kızlar tuvaletinde sabun bitti mecbur kaldım :D

• bir kezbanın daha kızlığını almışlar =( geçmiş olsun reis şimdi tüm ks halkı işe yaramıyan diş fırçalarını sana getiricek nasıl olsa biz kullanmıyoruz ya sen artık onla temizlenirsin =*

0|0
    3|0
    • 3ay

Evet belki diş fircalari ilk kez ellerine değecek

• 3ay

cidden yukarda yazdıkların kendi ırkının erkeklerine bir hakarettir kendi cevrende ki 2-3 erkek için veya kendi sevgililerinde gördüğün şeyleri bütün bir ırka uyarrlayıp sövmek doğru yani ben buna karşı çıkıp hakaret ettiğimde yanlış siz yakında cıkar doğuyu kürtlere istanbulu ruslara ne biliyim hatta şey yapalım istanbulu suriyelilere doğuyu kürtlere izmiri yünanlılara bırakalım dersiniz bu nedir arkadaş

• 3ay

Ben sevgilimde görmedim bunları 2-3 kişi değil koca bir topluluktan bahsediyorum bunlar erkeklerin genellikle yaptığı şeyler ben gidip Yunan rus erkekleriyle yaşamıyorum burasi Türkiye Türkiye de yaşıyorum onlardan banane

• Valla sen Türk degilsin sanki öyle bir kötülemişsin ki :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Yani genel olarak böyle herkes olmasada

• 3ay

:) tabi haklısında bazı kızlarında bıyıkları var onlara ne diceksin :)

• 3ay

Bıyık niye almiyolar bilmiyorum valla ben bıyıklı kız görmüyorum pek gördüklerim küçük falan oluyolar genelde

• Eekekleerin yozdo yotmosbosunu deneyimledin mi

1|0
    0|0
    • 3ay

Pisliklerini görmem için illa sevismem gerekmiyo neyin kafası?

• 3ay

Cevreyle alakası yok az gözlem yapın sizde anlarsınız

• 3ay

Cok alakasi var

• Pislik mi yarıştıracağız? Kızlar şöyle, erkekler böyle. Sevmiyorum böyle seviyesiz genellemeleri.

1|0
    0|0
    • 3ay

Sidik o erkekler yerine özeleştiri yaptım :D

• Bn gayet iyiyim ama bu boy yüzünden hiç bir kız beğenmiyo bni. Siz şu boy takıntınızı aşsanız...

1|0
    0|0
    • 3ay

Boydan çok fizik yapısı önemli fiziğin iyiyse üzülme boy genetik sonuçta yapacak pek bir sey olmuyo

• 3ay

Yani ilgincsin her kız aynı şeyi demez çok kas gercekten kısa erkeklerde itici duruyo zaten fizik dedim kas demedim fitlik yani vücudunu sporla sekillendir az kas yeterli

• 3ay

Kısa erkeğin kendisi itici demiyoda heehh

• senin dediğin gibi erkek te var kız da haklısınız

1|0
    0|0
  • Fazlam var eksiğim yok Elhamdülillah dişimi ise demin bile fırcaladım

2|0
    0|0
    • 3ay

Hepinizde çok temizsiniz yemin ederim erkek tuvaletlerindeki sabun bitmiyo ya var mı böyle bir şey

• 3ay

Sen bide bana sor erkek olmama rağmen cımbızla arkadaş arıyorum hele karı kız meseleleri olmasa olmuyor veya küfür yapacak fazla bir şey yok gençlik nereye gittiği belli değil biz modern oldukça ahlak bakımından geriliyoruz sanki ters orantı kurulmuş

• 3ay

Kesinlikle

• Tamam

1|0
    0|0
  • Ben fircaliyorum bebeğim.

1|0
    0|0
    • 3ay

Neslini koruma altına almalıyız

• Ben temizim disimi her ogunde fircalarim malum dis teli kullaniyorum.

1|0
    0|0
    • 3ay

Diş teli takiyosan sıkıyosa fırçalama :D
      Diş teli takmadan önce fircaliyo muydun dürüst ol

• 3ay

Peki baya bozukmuydu dişlerin yoksa az bir bozukluk mu vardı

• 3ay

Sadece en arkada 1 tane dis farkedilmiyordu bile onun disinda tum dislerim duzgundu. Ama ben yinede taktirdim pisman degilim.

• Guldurdun :))

1|0
    0|0
  • tesbitler güzel

1|0
    0|0
  • hangi erkek vurdu kıçına tekmeyi gelip yazmışın saçma şeyleri :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Sevgilim kicima tekme vursa gelir aglanirim onu karalamaya çalışmam ben gerceklerden bahsediyorum ayrıca sevgilim asla böyle bir insan olamaz

• 3ay

Iyi ne güzel

• 3ay

Ya of işine git hadi ya

• every day

1|0
    0|0
  • Bu ne kadar genelleyici, ön yargılı ve saçma bir soru ak?

1|1
    0|0
    • 3ay

Genel olarak böyle çok az erkek dikkat ediyor

• 3ay

B0k aynı. Ben sana çevren pistir dedim. Buradaki çevre diye adlandırdığımız şey okulda, orda burada görüp de bana anlattığın ortam. Sen kalkmışsın bana benim çevrem olmadı diyorsun.
      Ne alaka ben sana onu mu sordum, biraz geniş düşün.

• 3ay

Hepiniz aynısınız sus

• Koltuk altını traş etmeyen kızlar (yazın denize girmek için hariç) her akşam eve gelince kokan ayaklarınızı ne zaman yıkadanız kız olduğunuz halde bıyıklarınızı kesmediniz çok temiz kızlarımız :)

0|0
    1|0
    • 3ay

Koltuk altını almayan kız yoktur varsa tek tük ayrıca kızların bu tür kişisel temizlikleri acılı olmasına rağmen ergenlikten alışkanlık edinirken erkeklerin iki dakikasini almayacak diş fırçalama adetleri genel olarak yok

• 3ay

Senin çevredeki kitle öyle baba abi dayı enişte amca :)

• 3ay

Ben okuyorum toplum icindeyim toplumdan bahsediyorum demiş miydim evet demiştim sende zeki (?) kısmına girdin şu an tebrikler

• Çok güzel bir konuya değinmişsiniz teşekkürler

1|0
    0|0
  • Çok teşekkürler aşkım 😘😘😘😘

1|0
    0|0
  • kalan %25 e ait olduğum için kızmayacam

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 11

• :) dogru dedin. Guldurdun.

3|0
    0|0
  • hay yaşa bacım.

3|0
    0|0
    • 3ay

Haksız mıyım onlar gibi Allahın verdiğine laf etmiyorum da yani o kısıma gelemiyorum bile :))

• 3ay

Hiçbir şey abartilmadigi sürece iyidir abartilinca her şey kötü oluyor zaten

• şu an gidip fırçalayan olabilir bence :D

3|0
    0|0
    • 3ay

Inşallah iyi bir şeye vesile olmuş olur :D

• Haklısın 😂😂

1|0
    0|0
  • katılıyorum

1|0
    0|0
  • Şimdi bütün erkekler temizlik abidesi olur 😂

1|0
    0|0
  • Hepsi fircaliyordur hepsi temizdir simdi :D

2|0
    0|0
  • Iyy bu yazıyı okuyunca türk erkeklerinden midem bulandı :D

1|0
    0|0
  • haklisin ama cogunun havasi bu sitedeyken

1|0
    0|0
    • 3ay

Aynen bir de rus kızı şöyle böyle Türk kızı niye öyle diye soruyolar Türk Erkeği denilince hepsi kendini burak ozcivit falan saniyo heralde

• babanda dahil mi?

1|1
    3|0
  • Helal olsun sana :)))))

2|0
    0|0
    • 3ay

Sağol knk hepside ben yapıyorum diyor çok yapiyolar göz var izan var

Yükleniyor...