Duygularından emin olmadan birileriyle birlikte olanlar?

Kendi duygularınızdan emin olmadan nasıl başkalarının hayatına girebiliyorsunuz sonra mahvedip çıkıyorsunuz nasıl bu kadar vicdansız olmayı becerebiliyorsunuz çok iğrenç değil mi sizcede?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Açık konuşmak gerekirse bunu bilinçli şekilde kimsenin yaptığını düşünmüyorum çünkü emin ol mağdur taraf kadar mağdur eden taraf için de fazlasıyla sancılı bir süreç çünkü içine sinmiyor üzülüyorsun pişman oluyorsun ve bir dolu vicdan karmaşası.
    Birçoğu o an iyi geldiği için başlıyor, yani ilişkiler değişken her daim bir gün çok hoşuna giden bir şey diğer gün ilgini çekmiyor. Bu da böyle bir şey sana iyi geliyor iyi hissettiriyor başlıyorsun sonra devam etmiyor.

Ama her şeyden önce karşı taraf da kumdan kale olmamalı tek darbede yıkılmaya müsait insan olmak gerçekten iyi bir şey değil.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Evlilik dışı ilişkiler genelde böyledir kendini kaptıranlarda da suç var kaptırma kendini hakim ol dengeyi koru ki böyle üzülme, sen nasıl kendini kaptırıp bağlanıyorsan karşı tarafta sıkılıp gitme hakkına sahip çünkü bir bağ yok sözleşme yok evlilik imzası yok, tabi evliliklerde de mecburi imzaya tahammül edip sürdürenler oluyor oda ayrı bir konu, karakter meselesi diyeceksiniz ama oda değil çünkü vicdan yapıp kalan kişilerle de olmuyor yürümüyor sonunda bu seferde sen sıkılırsın sevmediğini anladığın birine katlanır mısın? hayır. kısacası güvenmeyin bu kadar neyin bağlanması bu bir an gelir biter işte nolcak korkusuzca bitirir 'bekara karı boşamak kolay' diye boşuna söylenmiyor o söz, lütfen dikkat edin tamam sevin sevilin ama sınırları da bilin üzülmeyin.

1|0
    0|0
    • 3ay

Ben onu yapamıyorum ve şu an o durumdayım...

• 3ay

Bitmeyecek gibi hissediyorum sağlıklı düşünemiyorum

• 3ay

Tamam işte şu an için bu psikoloji ile konuşuyorsun, ben ne desem karşılık olarak senden bunları duyacağımı biliyorum, gün gelecek bugünlerini arada bir anı olarak hatırlayacaksın başka çaren yok işte o zamana kadar gelmek senin için baya zor olacak ama olacak :)

• Kesinlikle

0|0
    0|0
  • ehem...

0|0
    0|0
  • Bence de

0|0
    0|0
  • Evet aynen öyle katılıyorum.

0|0
    0|0