AKP oyları eğitim seviyesi fazla olan yerlerde düşük, az olan yerlerde fazla. Niye sizce?

Bu da bir bakanın sölediği

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dedem ilkokul mezunu ve chp donemini yasamis biri koydeki ciftcinin bugdayindan hayvanindan tavugundan vergi alindigi bir donem bunlari yasamis biri neden chpye oy versin?

2|0
    0|1
    • 3ay

bunları bilmeyen okumayan cahiller akpyi kötülüyor ya dayı en çok ona yanarım

• 3ay

@XxXstartXxX aynen oyle ama ben akpye vermedim chpyede vermedim chpnin yonetemicegini kemalin ssk skandalini babam biliyo niye versin

Kızlar Ne Diyor 6

• Bize cahil kesim oy veriyor diyor.

0|0
    0|0
  • Eğitimli insanların belli bir görüşü oluyor

0|0
    0|0
  • bir Çobanla benim oyum bir mi diyen sözde aydın geçinen kesimler anlamaz vatan millet sevgisini.
    mesele eğitim meselesi değil vatan sevgisi

1|0
    0|0
    • 3ay

Çünkü mantıklı, hür düşünen beyin sorgular. Sen avrupanın x bir ülkesinde 15 temmuz olaylarının %1 olsa o iktidara ne olur biliyor musun?
      Kürsüye çıkacan milyonlara diyenceksin ki kandırıldık; adama demezler mi ki; be a. qq sen bu ülkeyi 15 yıldır yönetiyorsun; sen mahalle bakkalı mı işletiyorsun?
      Eğitimli (okuyan soru soran) insan bunları yutmaz!

• 3ay

@dogan22 hadi bir git ya neyi sorguluyorlar işleri güçleri çamur atmak sizde bunlara çanak tutuyorsunuz

• Çok açık.

0|0
    0|0
  • irade gücü artıyor

0|0
    0|0
  • Çünkü diğer partiler halkın eğitimsiz kesiminede hitap etmiyor. Akp herkesi kucaklıyor vatanı milleti olduğu gbi kabulleniyor

1|0
    1|2
    • 3ay

Eksiliyenler eğitimli dedikleriniz makarna almaya koşuyordu eğitimsizler yıllık mahsulunu vatana feda ederken 😉

Erkekler Ne Diyor 12

• Eşşeğe altın semer de vursan eşşek yine eşşek. Okumakla adam olunmaz bunu bilmemiz lazım. Ak partiye oy veren kesime bakarsan. Sürekli kıyas yaparlar eski hükümetlere göre. Ak partiye oy verenlerin çoğunun derdi vatan, millet. Okumuş kesime bakıyorsun, ben yurtdışına gidicem şöyle yapıcam. Yerler öyle okumuşu, vatanına sahip çıkmadıktan sonra Harvard'da okusan ne Cambridge de okusan ne Oxfordta okusan neeeeeee :D Rabbim bize vatanımızı milletimizi dert edinenlerden eylesin.

0|0
    0|0
  • demek egitim yanlış egitim sistemi insanları köreltiyor.. :D :D

1|0
    0|0
  • :) Öyle mi sence?

En fazla yüksekokul ve fakülte mezununa sahip il Ankara'dır. Sonra Eskişehir-İzmir-İstanbul-Antalya...

Ankara'da AKP, Eskişehir'de AKP, İzmir'de CHP, İstanbul'da AKP ve Antalya'da Akp kazanıyor seçimleri.

Ha İzmirlileri anliyorum. Yasam biçimlerine uygun bir parti degil tabi Akparti. ;)

0|0
    0|0
  • Çünkü önceki hükümetler alt kesimin anasını belledi

2|0
    0|0
  • Bizim milletimiz kıymet bilmez tekrardan ekmeği karne ile aldıkları yıllara dönmek istiyolar adam 16 yılda Türkiye dünya devi bir ülke yaptı yine yaranamadı

0|0
    0|0
  • egitumli insan neyin ne oldugunu anliyor ondandir

0|0
    0|0
  • Evet, memlekette ne kadar okumuş cahil olduğunu anlıyoruz bu vesile ile..

1|0
    0|0
  • o eğitimli olan insanlar değil miydi Erdoğan muhtar bile olamaz diyenler :) çatlayın :D

2|0
    0|0
  • Eğitim sisteminin bozukluğu ve gereksizliğinden kaynaklanan bir durum. Fettoşun ve haşhaşilerinin tekelinde bütün üniversiteler.

0|0
    0|0
  • Bence alakası yok.

0|0
    0|0
  • koyunuz biz ondandır

0|0
    0|0
  • Çünkü eğitimli bir insan birilerinin göt kılı olmak istemez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...