İlk defa Starbucks a gidicem. Ortam nasıl?

Hesabı kahveyi içmeden ödüyomuşuz sanırım. Yardımcı olur musunuz içeri girdikten sonra sırayla neler yapmam lazım. Daha önce hiç gitmedim.

0|1
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Kapidan girince numara aliyosun once sonra zaten gerisi kolay. Sen girince numara alcagin o makinayi ara ya saginda ya da solundadir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kasaya gidiyorsun istediğin kahveyi söylüyorsun, bardak boyutunu söylüyorsun, ismini soruyorlar bardağa yazmak için, dean diyorsun. Adam anlamıyor, dean dean diye tekrar ediyorsun. Sıradan devam edip kahveni alıyor şeker falan filan koyuyor içiyorsun.

3|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya sıradan bir cafe gibi gir işte ne fark eder

0|1
    0|0
  • Sakin ol. Sadece bir mekan. Uzaya cıkmıyorsun 😕

0|0
    0|0
  • hiç starbucks a gitmedim , zorda kalmassam da gitmem :D

0|0
    0|0
  • Görmemiş bunlara diyorlardı değil mi?

2|0
    4|4
    • 3ay

böyle bir yorum yapan birini takip eden o 149 kişide eminim cok boş adamlardır.

• 3ay

@Karizmatik_erkek_ aynenn

• 3ay

@Merve123ş ismini gizlemene gerek yok yazdım nickini buraya :)

• Off saçmalık

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben normal girdim kahvemi söyledim aldım ekstra birşey yok ki

0|1
    0|0
  • kahve isimlerini bilmiyorsan büyük bir işkence olabılır. ayrıca etrafta bir kaç kahve ismi biliyor diye kendini entel zanneden mamalakın bakışlarına maruz kalabilirsn
    latte söyle keyfıne bak

0|1
    0|0
  • Sakin ol hocam. Sıraya giriyorsunuz orda sana soruyor bak ordan ne istediğini söyle isim yazıyor çıkınca alıp oturuyorsun. Gitmeden bir bak Google'dan isimlere yeterli. Görmemiş falan diyenlerin hayatıda penisten ibaret pek sallama

0|0
    0|0
  • Siparisi ver odemeyi yap kahveni bekle al ve otur

0|1
    0|0
  • para sende rahat ol... adını söylemekte zorlandığımız veya heyecandan söylerken şaşırdığımız s*kmsonik isimli kahveler tatlılar vs hepsi ibnelik, mekanı pahalı kılan ortamı entellektüel yapan şeyler. para sende rahat ol... onların istediği paran :D

0|0
    0|0
  • sankı marsa ınecek tovbe yarabbım. guldum

1|0
    0|0
Yükleniyor...