Dertleşmeyi sever misiniz, içinize mi atarsınız 🙍🏼 ?

İyi bir dert dinleyici olduğumu düşünüyorum. Tamam bir yerden sonra sıkılsam da, karşımdakine yardımcı olmaya çalışırım. Gerçekten çare yoksa da, gönlünü ferah tutmasını sağlayacak konuşmalar yaparım. Ama gelin görün ki derdimi anlatacak kimse bulamıyorum. Zaten ne derdim var onu da bilmiyorum.🙄 Aniden 'oyh bunaltı geldi ' hissi. Karmakarışık be KS...

#blond

1|3
28|67

En İyi Erkek Görüşü

• Vay bee kimse bulamıyormuş.

1|0
    0|0
    • Dün gece bulamadım😅 Zaten ne anlatacağımı da bilmiyorum ya.

En İyi Kız Görüşü

• ben günlüğüme yazmayı tercih ediyorum. birine anlattıgımda hep aynı tepkiyi alıyorum cunku "bosver" " sen daha iyilerine layıksın" "o zaman şöyleydi böyleydi" gibi gibi

1|0
    0|0
    • Günlük iyi fikir 👍🏻

• 3ay

ben de üşeniyodum başta. ama bir süreden sonra otomatiğe baglıyor insan :D EİG için teşekkür ederim :)

• 3ay

Rica ederim:))

Erkekler Ne Diyor 66

• Bunun için yaratılmış olduğumu düşünüyorum. Aşk doktoru derler bana okul ve forumlarda takıldığım zamanlarda. Aylarca konuşmadığım insan başlar anlatmaya, bilir çünkü beni ona en iyi desteği ben verrim en iyi akılı ben verrim. Çok şey yaşadm hayat boyunca güçlü kaldım ve çevremdeki sevdiğim insanlarıda her daim güçlü tuttum elimden geldiğince. Ben hep el uzattım, he pişmanmıyım? Pişmanım el uzattığım adamlar vurdu hep arkamdan. Ama olsun bizim kalbimiz böyle içimiz böyle, derdim var diyene en önde biz koşarız. Yardımcı olurmuyum? Boşuna reis demiyorlar :) Amma çok anlattım yea. Tanıyon zaten biliyon.

"Anlatcak kimsem yok" :=

1|0
    0|0
    • Beni de tanıyosun, biliyorsun. Dertleşmek istediğinde de her türlü:))

• Allah var, dert yok :) Senin o lafına alındım biraz ondan yazdım

• Ahahh Emre biliyorsun değişik insanım. Neye dertlendim bilmiyorum ki😂

• Sen yapma bari mesaj kutunu kapat ;)

1|0
    0|0
    • Hhaha kapalı be

• Bende onu kastetmistim ;)
      Düşünsene yanlışlıkla açık unuttuğunu bir gece sadece o mesajları silmekle ugrasirsin
      Hatta iş veren olursun eleman tutarsin sırf mesajları sildin diye ;)

• Kimi zaman içime kimi zaman dışıma. Eğer anlatacaksam da beni anlayabilecek olmasına dikkat ederim. Lafta dinleyecekse oralı olmam :) Belki de sen o yüzden anlatmak istemiyor olabilirsin. Anlayan gözlerin dinlemesiyle laf olsun diye dinleyenlerin dinlemesi arasındaki fark uçurum.

1|0
    0|0
  • Sende gurusun bende uzun zamandır burdayız ben seninle konustugumu hatırlamıyorum bir cok sorum oldu derdimi hiç dinlediğini hatırlamıyorum?

1|0
    0|0
  • konuştuğumdan çok dinlemeye önem veririm.. zaten güzel bir dinleyici olursan faydalı cümleler sarfedersin.. ben iletişimimde her zaman buna öncelik verdim.. ve sorulardan problemlerden asla kaçmadım...

1|0
    0|0
  • Dertleşmeyi sevmem, Birine anlatırsın o an senin dostundur ama kotu davrandığın zaman o anlattığın seyi sana koz olarak kullanır bu yuzden

İçinize atın gencler

1|1
    0|0
  • Dert duvarı gibiyim, derdi olan arkadaş torun topalak ana buba bana döküyo bende duvar gibi hiç kimseye dökemiyom

1|0
    0|0
  • Dertleşmekten nefret ederim. Benim hiçbi derdim yok ki dert dinleyecek vaktim de yok. Dert anlatandan uzaklaşıyorum. Dertleriyle kendi uğraşsın.

1|0
    0|0
  • Valla en sevdiğim şeydir heleki bide yabancı ise şu an gelse çalsa kapımı biri dertleşelim dese paylaşırım vodkamıda masamıda :D

1|0
    0|0
  • Kimseyle, yani tanıdığım hiç kimse ile dertleşemem. Ama artık o kadar biriktim ki hiç tanımadığım biriyle hiç tanışmadan dertleşmek istiyorum. Tabi bu dertleşme sonrasında yine tanışmış olmamak şartı ile... Ya da bazen birine para versem benimle dertleşir mi diye de düşünüyorum..

1|0
    0|0
  • Evet severim ama sonunda hep kendimçözdüğümü gördüm

1|0
    0|0
  • Atarim gobek yapiyo ama olsun

1|0
    0|0
  • Hiç sevmem

1|0
    0|0
  • İçime atarım

1|0
    0|0
  • Sevmem açıkçası genelde millete akıl fikiri ben veririm ama.

1|0
    0|0
  • Hemen senin dertlerine çözüm buluyorum öğretmen hanfendi

Boşver hiçbir şeyi takma

Nasıl çözüm ama ^-^

1|0
    0|0
  • Pek derdimiz olmaz olsa kendime bırakırım, başkalarının dertlerini çözmeye çalışmak hobimdir ahsjh

1|0
    0|0
  • dertler paylaştıkça azalmaz da çoğalmaz da, derdini anlattığın kişinin ya umrunda olmaz; olmuş gibi yapar ya da içten içe sevinir.
    kimse sizin derdinizden anlamaz eğer o an da da aynı derdi yoksa...

1|0
    0|0
  • Dertleşen biri olmadım hiç

1|0
    0|0
  • Nasıl kimse bulamıyorum la abin ne güne duruyor

1|0
    0|0
  • şimdi anlatıcam dinleyecek misin :D

1|0
    0|0
  • Dışavurumcu...

1|0
    0|0
  • Aynen pomçik ya kimse anlamiyo

1|0
    0|0
  • Severim ve burda bazen kafadengi arkadaşlar bulunca da yaparim guzel olur dertlesmesi seni tanimayan biridnen gorus alinmasi

1|0
    0|0
  • Ben derdimi kimseye söylemem; zira dostum üzülür, düşmanım sevinir.

1|0
    0|0
  • Anlatmayi pek sevmem lakin dinlerim

1|0
    0|0
  • dertleşmek işe yaramıyor

1|0
    0|0
  • Yeri geldiginde derdimi açarım güvendigim insanlara yeri geldigindede çok iyi dinler yol yordam gösteririm çogu eşim dostum telefonla arayıp akıl alırlar paylaşmak güzeldir ;)

1|0
    0|0
  • Dert dinlemeyi seviyorum ben kendi derdimi agzimdan cimbizla alirsin anca

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 27

• Genelde içime atarim.

2|3
    0|0
  • Sevmem anlatmama taraftarıyım

1|0
    0|0
  • Çaresi olmadığını düşünüyorsam içime atarım.

1|0
    0|0
  • Derdim yoj

1|0
    0|0
  • Sılanın da dediği gibi ele susar içime söylerim genelde

1|0
    0|0
  • ıstemsızce uza dıyesım geldi ya kusura bakma

2|0
    2|1
  • Ay ruh ikizim bende çok iyi dinlerim aslında yerine göre anlatırım ama anlatasım gelmiyor her şeyi çok tuhaftır ki.

1|0
    0|0
  • Sevmem

1|0
    0|0
  • http://vocaroo.com/i/s0aTtlC7s1DT

Böyle işte kandaş..

1|0
    0|0
  • Severim. Ama teselli edecek bir babanem var :/

2|0
    0|0
  • Anlatmak ıstersen dınlerım ben dert dınlemeye bayılırım ama gel gör ki herseyı ıcıme ata ata kendımı nereye koyacagımı bılemeyecek durumdayım

1|0
    0|0
  • Ben derdimi anlatırımda pek sinleyici olmayı sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Kanka derdimi anlatıyorum sana ama 2 dk bir durmuyorsun ki wp da

1|0
    0|0
    • Aşkım bugüne kadar dinlemedim mi hiç? Kaç gündür kötüyüm yine ara sıra girip konuşmuyor muyum? Cidden kötüyüm neden bilmem.

• Yavrum dinliyorsun da bir iki dakikacık bir dursan yerinde daha iyi olacak beyin var kız yaz ozelden

• Bazen sevwrim geneli icim atarim

1|0
    0|0
  • Dertlesmeyi tercih ederim daha saglikli😊

1|0
    0|0
  • Benim de derdimi dinlermisin blond? 😑

1|0
    0|0
  • Severim

1|0
    0|0
  • Neyin var kuzum bana anlat dinlerim seniii

1|0
    0|0
  • Icime atarim cunku dertlesecek arkadasim yok

1|0
    0|0
  • Bu saate bunları düşünme bike uykum yoksa al kahve ni kitabını rahatça oku uyuyamadigimda öyle yapıyorum hem dertlerini unutuyorum hem de uyuyakaliyorum 😀

1|0
    0|0
  • Severim

1|0
    0|0
  • Benim derdimi dinler misin?

1|0
    0|0
  • Kendi kendime yenmeye çalışırım.

1|0
    0|0
  • Dert dinlemeyide anlatmayda severim. dert anlatck sirdasim yok acikcasi buraya yazik icimi dokuyorum

1|0
    0|0
  • Dertleşmeyi severim

1|0
    0|0
  • severim, gözlerim doldu hemen ya :(

1|0
    0|0
  • dertleştikten sonra gelen pişmanlık hissi

1|0
    0|0
Yükleniyor...