BEKAR ERKEKLER?

Merak ediyorum arkadaşlar işinde gücünde olan bekar erkekler ne yer ne içer ihtiyaçlarını (her türlü ihtiyaçlarını 😏) nasıl giderir? Gününü gün mu eder yoksa evinin erkeği mi olur tüm detaylarıyla bekliyorum cevaplarınızı :)

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• genellikle iş güç ile uğraşmaktan yorulup gezmeye çıkmaktansa evde de işimle alakalı şeyler yapıyorum ama iş yerimle alakalı değil , geleceğe yönelik ve genelde kadınların dinlerken sıkıldığı şeylerle uğraşıyorum :) diğer her türlü ihtiYaçlara da kişisel bakım , giyim vs eksik etmem gerisini de önemsemem , bizim gibi erkeklerin genelde hatta %80 sevgilisi de yoktur... günün tamamını program yazmak , tasarım yapmak , bir şeyler üretip evde bolca gürültü yapmakla (diğer insanlar zamanı harcarken bahseder) vakit değerlendiriyorum. bu da link : www.mesutx.com/.../programc%C4%B1lar.jpg

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• genelde cinsellik dışında bayana pek ihtiyaç duymaz. artık makineye attığın tişört yarım saate yıkanmış, kurulanmış olarak çıkıyor :D

0|0
    0|0
  • ev is is ev olurlar genelde haftada 1 2 kez de erkek arkadaşlarıyla toplanıp içenler cinsellik konusunda da genel eve gidiyorlar ayda 1 veya 2 ayda bir

0|0
    0|0
    • 3ay

Genelev biraz mide bulandırıcı değil mi?

• 3ay

ben hiç gitmedim ama iyimiş hepsi doktor kontrolünde mis devletin yeri sonuçta adamlar ne yapsın başka gidip tecavüz cumu olsunlar yani

• İsimde gucumdeyim isimdeyim okulumdayim yeri gelince icer sicar yeri gelince derde dermanim.

0|0
    0|0
  • Çoğunlukla evde bazen dışarda gezmece tozmaca bazen eve arkadaş almaca 😂

0|0
    0|0
    • 3ay

Sevgili mi oluyor o arkadaş yoksa öylesine biri mi?

• 3ay

kızlar baştan nasıl kabul ediyorlar yani sevgili olduklarını zannediyorlar dediğime göre

• 3ay

kizlarda zaten cok az bu sekilde kabul eden. erkeklerin cogu kandiriyor kizlar kabul etmeyecekleri icin. kabul edenler de duygusala bagliyor vs

• bekar olabilirim ama işiyle evli bir insanım diye düşünüyorum tek fırsat bulup yaptığım şey uyumak temel ihtiyaçlar dışında tabi

0|0
    0|0
  • ben şahsen günümü gün saatimi saat saniyemi saniye ediyorum hiç boş bırakmıyorum

0|0
    0|0
  • Normal ekmek yer su içeriz

0|0
    0|0
    • 3ay

Bravo işte aradığım cevap :D

• Heryere iki kişilik biletim var ve hiç yanliz gitmedim

0|0
    0|0
    • 3ay

Yanındaki sevgilin mi oluyor

• 3ay

durumu iyi derken?

• 3ay

Hmm yanlis anlamisim zorla olan birsey yok hepsine o gözle bakmiyorum karsimdaki kiz diye illa iliski yasamak gerek diye düsünmüyorum birlikte iyi zaman gecirmek eylenmek düsünce paylasimi sohbet yeri gelir isterse iliski tabiki ayrica simdiye kadar hic bir kiza o ilk adim atmadikca ben o sekilde yaklasmadim kendimi kotü hissederim yoksa

• bekar erkek nasıl evinin erkeği olsun hıaa

0|0
    0|0
  • Yaz bana anlatim

0|0
    0|0
  • İş güç ev sosyalleşme evimde oluyo genelde :)

0|0
    0|0
  • her türlü ihtiyacımı kendim hallediyorum 1 i dışında ki anladın :)

0|0
    0|0
  • Ne sen sor ne ben söyleyeyim😂

0|0
    0|0
    • 3ay

Niye ki

• 3ay

Ne zaman vezirlik ne zaman rezillik peki :)

• 3ay

Kafana göre takılıyorsun serbest karışan yok vs iyi yanları kötü olan da geleceğin belirsizliği yalnız kalmak vs.

• Sen duymak istediğini sor ben söliyeyim ve her erkeği aynı kılıfa koyma ama hepsinede hiç kolay güvenme. Altta her gün kızla olurum derler ya. Bazen gün boyunca hiç kız görmem aslında bir çok gün görmem umrumda değiller.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sırf cinsellik ihtiyacını gidermek için sevgili rolü yapan var mıdır?

• 3ay

Peki gerçekten seviyorsa evlenmek istiyorsa bile az mı bu sure (çok sordum kusura bakma)

• 3ay

Ya hiç sorun değil sor yardımcı olurum ne demek başına birşey gelmesini istemem ben. Bir şöyle birşey var bizim ailelerde ayrılma boşanma konusu yoktur bir kez evlendimi öbür boyu onunlasın. Ama bazılarında bir saçını boyat dedin mi boşanıyorlar. İlk dediğime göre evlenenler bir süre sorun yaşarlar sonra iyiye giser ama herşey sölemekle ibaret değildir kader bu ama uzun süre konuşup ikiz olduğunu anlamK iyidir yatağa bakma kalbe bak çünkü yatak bir gece iki gece üç gece ama kalp bir ömür boyu. Asla yakınlaşma yakınlığını koru şeytanın işk oyunu öpüşmedir öpüşme ile başlar yatakta biter sonra size bir birinizi itici olarak gösterir ve olanlarla ayrılırsınız. Kalbinin uyumlumu bakın iyicee. Evlenemden de yakınlaşma hemen evlenirsen bunda ayrılık olmicaksa bir birinizi tanıma yıllarında baya bir zaman geçirirsiniz ve belki yolunu bulur belki suyunu ama bu işler çok ciddi ya ve sana bir ömür boyu sahip olması lazım sahip çıkması lazım gözü yükseklerde olmaması lazım. Bu konu çok geniş çok

• evden işe işten eve izin günlerinde de geneleve

0|0
    0|0
  • her türlü derken

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...