Adamlar sarhos olunca neden karısını cocugunu dover?

kimi sarhoslar sevişir kimileri herseyi anlatır peki ortada birşey yokken karısını cocugunu dovmek neden? 'kocam aslında ıyı bırı ama ıcınce dovuyor' ıyıyse neden ıcınce dovuyor bılıncaltında sıddet mı var?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• normalde yapamadığı şeyleri içince yapıyor, iyi adam içince de dövmez

0|0
    0|0
    • 1ay

Düzeldi mi yoksa devam mı ediyor

Erkekler Ne Diyor 19

• İcince sapitan bir adam , buna devam ediyorsa zaten adam degildir en bastan.. o adam iyiyse , biz neyiz acaba?

0|0
    0|0
  • İçip de karısını döven arkadaşım yok :) O senin dediğin sanırım, Samanyolu TV dizilerinde oluyor;madem içki içiyorum karımı neden dövmeyeyim vs. şeklinde

0|0
    0|0
  • hayır içince samimileşiyor içindeki gerçek duyguları tutamıyor demekki sana karşı birikmiş ama içmeden bişey yapamıyor ama çocuğa kalkan eller kırılsın sarhoş insan gerçekleri söyler o anda ne düşünüyorsa onu yapar aslında sarhoşluk yoktur herşeyin bilincinde ve farkındadır sadece öz güveni çoğalıyor

0|0
    0|0
  • İçince adam düşünemiyor mantıklı olarak içki kimini fazla etkiler kimini az benim babamda içerdi arada bir ama etkilenmezdi. O kadar icer icer evde gelir bizle normal sohbet eder.

0|0
    0|0
  • Aciz itler yapar bunu.

0|0
    0|0
  • Sarhoşluk aslında bastırılmış duyguların açığa çıkmasına neden olur bundan dolayıdır ki ayıkken kızdırdığnızda kıyamadığı sizleri sarhoşken indiriyor Allah hidayet versin senin ve çocuğunun da yardımcısı olsun

0|0
    0|0
  • insan içince müptezel olur saga sola sataşmak ister efkarlı olur ben böyle bişi yapsam peder duysa o şişeleri monte eder bana

0|0
    0|0
  • Soruyu düzelt arkadaşım başlığa yanlışlıkla adam yazmışsın.

0|0
    0|0
  • Cunku akli beyni yerinde olmaz

0|0
    0|0
  • Ağzıyla içmediğindendir.

0|0
    0|0
  • Çünkü önünde çükü var diye kendini adam zannediyor.

0|0
    0|0
  • Adam demezsek sevinirim yanlız , erkek adam ne olursa olsun kadına çocuğa el kaldırmaz

0|0
    0|0
  • kardeşim biride ondan pısırık adam olsa zaten evine içkili gitmez ayrıca eş dövmekte nedir ya

0|0
    0|0
  • çok ilginç bir durum aslında araştırılmalı bu insanlar

0|0
    0|0
  • Ben normalde sinir hastasıyım içince melek oluyom ama seni çizgiden çıkarıyorsa içmicen

0|0
    0|0
  • Karaktersiz ondan. Gtuyle incesin. Gvat insan karısını çocuğunu dovermi. Ben seksi severim içince

0|0
    0|0
  • sevişsin mi istersin

0|0
    0|0
  • Baştaki adam sıfatı için özür bekliyoruz ayrıca adam gibi adam sarhoş olmaz içkisini içer uyur

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İçlerinde bastırdıkları şiddet duygusu içince ortaya çıkıyor.

1|1
    0|0
  • Benim babam saçma sapan konuşur güler. bende öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...