Nasil beceriyor herkes sogukkanli olmayi gülmemeyi soğukluğu😢?

Ben hep gulumserim herseye herkese tebessum ederim. Çok samimiyim biri konusmaya calissin gulumseyerek konusurum mutsuz olsam bile. Konusmayi sicakligi cok severim. Ama kimse benim gibi degil. Kimse sohbeti sevmiyor herkes yalnizligi tercih etmis herkes ciddi havalarda ben mi cok cıvığım diyorum niye boyleyim az agir takil ciddi ol ne bicim insansin diyorum lakin bu millet nasil beveriyor boyle olmayi? Belkide sevgiye sicak bir muhabbete aç oldugum icin böyleyimdir😞

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Güldüğüm zaman, mutlu olduğum zaman insanlar beni basit birisi zannediyor, dışarıdan sanki ergenmişim gibi, yumuşak yürekliymişim gibi hissettiriyor. Soğukkanlı olmak iyi, kimse bana yaklaşmıyor, rahatım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben cok severim boyle pozitif insanlari. Ben de aslinda boyleyimdir ama ilk konusmada cok soguk gelirim sonra zamanla acilirim

0|0
    0|0
    • 3ay

Bende seviyorum ama denk gelmiyor. Boyle yaparak beni hayattan sogutuyorlar. Bu halimden utanc duyuyorum artik

• 3ay

Bosver yahu kimse icin kendini degistirmeye calisma elbet seni sen oldugun icin sevecek birileriyle karsilasirsin :)

• 3ay

Cok. haklisin canim☺

Erkekler Ne Diyor 5

• la ben neden senin gibi düşünen insanlarla tanışamıyorumda hep odunlar buluyor um bende aynı senin gbiyim :(

1|0
    0|0
  • aynı bende öyleyim sorulara gülerek cevap veririm bende hep bu yüzden çok azar yemişimdir

1|0
    0|0
    • 3ay

Sayimiz azaldi be kanki😞 boyle biri olmak utanc veriyor bna

• 3ay

çok karamsarsın bence farklı oldugun için sevinmeslin hatta

• 3ay

Farkli oldugum icin degil miki ayni cins ciceklerin oldugu tarlada yabani bir ot gibi hissediyorum

• belki de eleştirdiğin kişiler, yani senin gibi olmayanlar da, senin gibi düşünenler için aynı şeyi söylüyordur.

0|0
    0|0
  • Fazla deyil iki gün takil cok farkli biri olursun parada istemiyom

0|0
    0|0
  • Doğuştan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Karakter meselesi

0|0
    0|0
  • Zihnin meşgul olduğunda bunları fark bile edemiyosun ne yazık ki

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim zihnim kadar kimsenin ki dolu olamaz. Com dusunmekten saclarimi beyazlattim. Ama oyle biri degilim bak

• 3ay

Öyleyse düzeltiyorum kendi adıma konuşuyim zihnim meşgul olduğunda samimi arkadaşlarimdan biri yanımdan geçse onu bile tanımam farketmem dikkatim farklı bir yere yogunlasinca gülümsemek falan gibi şeyleri pek akıl edemiyorum maalesef

• 3ay

Anladim kisiden kisiye degisiyo karakter

Yükleniyor...