Sizde insanlardan nefret ediyor musunuz?

Aşk desen yüzüm gülmedi tüm kızlardan nefret ediyorum. Yaklaşmaya çalışanları tersliyorum. Arkadaşlık desen kimseye güvenim kalmadı. Yalnızım bir tane bile arkadaşım yok. Çok acı çekiyorum ama daha az düşüncelere dalıp gidiyorum bu sayede 😣

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Ayniyiz biliyor musun kimsem yok çünkü hep arkamdan vurdular yalnızım kendimden bile uzaklaşıyorum ve bu hâl depresyona bile sürüklüyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Benim sadece menfaatsiz çıkarsız şekilde konuşmaya ihtiyacım var. Gerçekten iyi bir insanım. Ama iyiler hep üzülüyor işte. Böyle yalnız kalıp kendi kendime konuşmaya devam edeceğim sanırım başka çaresi yok

En İyi Erkek Görüşü

• Onlarin kullandigi silahlara göre yasacaksin sende
    Ne kadar uzulup gormezden gelsende olmuyor
    Devir menfaat devri

0|0
    0|0
    • 3ay

Güvenebileceğim tek bir insan yok kardesim. Aylardır kendi kendime konuşuyorum sadece. Akşam odamda saatlerce duvarlar bana bakıyor

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 3

• Arada bir hata yapiyorum ama soruyorsan hatadan ibaret degilim. Çunku hak edemeyecegimiz kadar buyuk bir lutuf olan insanlar var. Onlardan umutluyum.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben gerçekten iyi bir insanım. Peki neden üzülen benim

• Allah'ın yarattığı şeyden nasıl nefret edebilirim?

0|0
    0|0
    • 3ay

Allah ın yarattığı gibi temiz kalsalardı nefret etmezdim

• 3ay

illa hayatında biri olmasına gerek yok. benimde çevremde hiç arkadaşım yok ama gayet mutluyum

• 3ay

Benim kadar yalnız değilsindir. Bu site olmasa başka insanlarla hiçbir şekilde irtibatım olmayacak. Kendi kendime konuşmaktansa buraya yazıyorum

• İnsanlardan değil, kötü insanlardan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...