Bugün bize hazır olda selam veren çocuklara çok sevindim, Asker bu milletin ta kendisi aslında. Düşünceleriniz?

Babam Tugay Komutanı Tuğgeneral, yeni bir görev. Benim bu şehire ilk gelişim. Babam ile beraberdim. Bir yemekten dönüyorduk. Şehrin en işlek caddesi sanırım. Makam aracı kırmızı ışıkta durdu. İçinde General olduğu için bayrak forsları açık. Yolun kenarında bekleyen iki küçük çocuk annelerinin ellerini bıraktılar hazır olda asker selamı verip beklediler babamla ikimizde tebessüm ettik babam camı indirip selam verdi ama ASKER selamı! Üstlerindeki İstanbul tişörtleriyle duygulandırdılar bizi. Asker kendi halkına düşman değildir onlar bir gurup şerefsizdi layık oldukları yeri buldular. Bu olay bile babamı uzun süre tebessüm ettirdi babada bu yabancı şehirde bir mutluluk verdi. Bizim Konutta nöbet tutan askerlerden farksızdılar, onlarda babam konuta tamamen girmeden ya da tamamen konuttan çıkmadan kesinlikle kıpırdamazlar. Anneride ikinci ışığı beklemek zorunda kaldı. Dediğim gibi asker hükümetinin emrinde Tabiki olmayanlar bir gurup haindi temizleniyorlar temizlendiler. Düşüncelerinizi merak ettim? Bu olayıda paylaşmak istedim... Sevgiler.

0|1
03

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Askere düşmanlık, düşmana askerliktir.. Askerime canım feda

1|0
    0|0
  • Askerlik kalksin parali askerler gelsin bir olay cikarsa bu halk aninda goreve hazir zaten

0|0
    0|0
    • Hiç okumadın değilmi detayı :D

• Fark ettim olsun yinede teşekkür ediyorum :D

• Reca ederim 😉 birde bidahaki sefere biraz kisa yaz 🙈

• Haklısın öyle tabi asker bir milletiz

0|0
    0|0
    • Bide tabi askeri kendinden uzak görmemek lazım hainler hariç

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve