Ya bu turk kizlari ve efsane egolari?

bak bende turk kiziyim , bende arada kaybediyorum kendimi cok ugrassamda , bir memnunsuzluk bir nur yerlitas baksilari kizlarda. herkes bir kivanc istiyor karsisinda , aslinda hicbiri beren saat degilken falan. iyilik yapiyo erkek kiz somurtuyo yavas gel lan falan. iyilik yapiyo cocuk neden triplere giriyosun. aha TRIP. iyiki bir trip turk kizlarinindir esprisi gelmis bokunu cikariyoruz yani. iste erkek gibi erkegin uzun olur. kasli olur. is adami olur. ilki olayim anneme babama paralari saydirsin herseyi o odesin falan? hic kendine bakmayip karsisina prens williams bekleyen kizlardan bahsediyorum. sizede batmiyormu? bitek banami batiyor bu turk kizlarinin memnuniyetsiz suratlari goz devirmeleri hicbiseyi sevmemeleri. hicbiseyi istememeleri. dedigim gibi ben cok ugrasiyorum o nefret ettigim kisiye donmemek icin ama boyle 15 16 yasinda cocuklari ellerinde birayla artistlik yapmaya calistiklarini gorunce kendime hakim olamiyorum tarzi ornekler... cok garip komplekslerimiz ve cok sacma bir seviyede egolarimiz yokmu?

1|1
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın bu yüzden hiç bir kıza ilgi göstermedim zaten

1|0
    0|0
    • bende ayni hatayi yapiyorum ya... cogunluga yakalanmama riski var diye hicbi cocuga bakmiyorum resmen , kocam yanimdan gecse ya picse diyip donerim onume cok korkuyorum :D

• galiba ilk defa bana mal diyip gitmeyen biri... :O ahahah saol gercekten bu bikac cumleye ihtiyacim varmis demekki

• Yabancı kızlara ilgi gösterince kızlar nasılda kıskançlık krizlerine giriyor. Bunlar öyle yaparsa erkeklerde öyle yapıyor.

En İyi Kız Görüşü

• Evet egomuz fazla.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Gel seni alnından öpeceğim.

1|0
    0|0
    • aahahahh saol :D

• ya sorudan sonraki bikac dakika kaliyorumki biraz tartisma hakkim olsun. yoksa cok kopuk kopuk oluyor tam istedigim gorusleri alamiyorum. yani zevkine kullanmiyorum siteyi ciddi bu konularda goruslere ihtiyacim var

• Helal olsun. Daha kaç kere tebrik edebilirim ki seni :D

• Offffff uzatma okadar kimse okumuyor

1|0
    0|0
    • uzatmaya deger bir konuydu bence , sonucta saygisizlik yiyen sizsiniz ama sen galiba hakedenlerdensin bu kizlari. nasil garip bir yargilama sistemidir o. okumaya useniyosun ama sayfaya girip gorus paylasmaya usenmiyosun.

• tesekkur ederim egolu sifatin icin

• 3ay

Özür dilerim ozaman😄

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...