Farkli siyasi goruslerde olan insanlarin evliligi sizce mutlu bir sekilde yürür mü?

Sevgilimle uzun suredir beraberiz. Fakat siyasi görüşümüz zıt denebilir. Bazen kavga ediyoruz. Cogu zaman beni hakki bulsa da ayni sekilde devam ediyor. Bazen bana saka yaptim falan diyor bu konularla ilgili. Ama sinirleniyorum. Evlendigimizde bu sorun olur mu acaba? Siyasi görüş farkliligi evliligi cok etkiler mi sizce ne dersiniz?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Din ile kafası yıkanan
    PKK'yı destekleyen
    Askere, Polisi düşman
    Ülkesini sevmeyen
    Atatürk Düşmanı
    Bu üstteki tiplerle işim olmaz. Onlara baya büyük gelirim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğer kavga ediyorsanız siyaseti hayatınızdan çıkarın çok mu önemli yani? Benimle zıt fikirde tonla arkadaşım var hiç biriyle tek kelime etmeyiz , cillop gibi de geçinip gidiyoruz , hiç konuşmayın , siyaset hayatınızın içinde olmak zorunda değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• yürür ama çokta zıt olmaması lazım :D

0|0
    0|0
  • Türkiye'de yıllardır pek rastlamayan bir koalisyon örneği olur.

0|1
    0|0
  • Çok zor

0|0
    0|0
  • Yuvaniza bakin. Birbirinize siyasetle muhalefet ederseniz siyasette uzlaşsaniz bile evliliginizle alakasi olmayan bir cok mevzu iliskinizi yipratir.

0|0
    0|0
  • bu konuları açmak sacmalık benim evliliğimi tayyip ya da kemal kurtarmicak

0|0
    0|0
    • 3ay

Gundem veya herhangi bir konuda konusuyoruz. Bu konulara da geljnce bazen tartisma oluyor. Hayat gorusu yaşayışı da etkiliyor siyasi gorus.

• 3ay

Aşırı degil ama ister istemez oluyor. Bizde oluyor en azindan

• 3ay

o kadar abartmam kavga edecek kadar

• Mantik bakis acisidir tabiki fark eder.

0|0
    0|0
  • mantıklı birisimi yoksa x bir parti taraftarı mı ona bakarım.

0|0
    0|0
  • Bana Sağlam ATATÜRK'ÇÜ hatun lazım. Gerekirse bekar ölürüm no problem.

0|0
    0|0
  • bazen denemek gerek

0|0
    0|0
    • 3ay

Denemesi bedava ama evlilik kolay is değil. Bilmiyorum bu meseleler buyur mu evlnince ne olur

• Mesela bir kemalist ile ben evlenmem asla isterse bana dünyaları versin asla ve katiyen olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...