Neden dış görünüşü kötü olan transeksüelleri aşağılıyorsunuz?

Neden dış görünüşü kötü olan transeksüelleri aşağılıyorsunuz?

Sizce hangi insan bu gülünç ve kötü durumu tercih eder? Herkesten dışlanmayı ( en başta ailesi), aşağılanmayı, kötü şartlar altında yaşamayı... Biraz empati kurar mısınız?
Youtube'da vs orada burada çok acımasız eleştiriler okuyorum. Bir transeksüelin ölümüne bile "İyi ki ölmüş" diyen insanlar gördüm.

Ama dış görünüşü iyi olan transeksüellere böyle şeyler yok. Erkeklerin göz zevkini tatmin ediyorlar tabi. Kadınlar onların zevk giderme nesnesi.

Insanın olduğu gibi gözükememesi çok acı bir durum değil mi?
A seçeneğini işaretleyenlere yazıklar olsun diyorum ve sizi anket seçeneklerindeki görseller eşliğinde "Vicdanınızla" başbaşa bırakıyorum.

• Insanları dış görünüşlerine göre yargılıyorumNeden dış görünüşü kötü olan transeksüelleri aşağılıyorsunuz?
    50% (33)47% (18)49% (51)Oy Ver
  • İnsanları dış görünüşlerine göre yargılaMıyorumNeden dış görünüşü kötü olan transeksüelleri aşağılıyorsunuz?
    50% (33)53% (20)51% (53)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Ne kadar acımasız ve kötü insanlar olduğunuzu daha iyi anlamış oldum. Nefretinizde boğulun...

2|2
15|15

En İyi Kız Görüşü

• A diyenlerin bu kadar fazla olması ne kadar acı. Başka bir lafa gelince Allah herkesi güzel yarattı derler, dış görünüşe göre yargılamak günah derler. Hepiniz iki yüzlüsünüz. "İki yüzlü".

0|4
    1|1

En İyi Erkek Görüşü

• İster trans olsun, ister olmasın insanları dış görünüşlerine göre yargılamam.

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 14

• Insanları dış görünüşlerine göre yargılıyorum'da olan resim ile,
    Insanları dış görünüşlerine göre yargılamıyorum'da olan resim arasında, dağlar kadar fark var ama anacım. Sende gerçekçi ol. En altın üstündeki kadınlardan daha güzel, en alttaki ne? Gerçekçi ol, burada prim yapma. Sende böyle düşünüyorsundur.

1|0
    1|2
    • 3ay

Madem transseksüel olacak, üstteki gibi olsaymış en alttaki de. Yaptırsın iyice kendisini yani. Böyle gerçekten erkek gibi duruyor.

• 3ay

Herkes senin göz zevkini tatmin etmek zorunda mı? Bir yere vali mi atandı da her yerini yaptıracak parayı bulacak? Ayrıca ben gerçekçiyim sadece sen fazla kötüsün bu yüzden beni anlamaman doğal.

• İnsanlar dış görünüşüne göre değil, insanlığına göre davranılmalı

1|2
    0|0
  • Güzelliği ya da çirkinliği kimi ilgilendirir ki? Önemli olan o insanın iç güzelliği. Tercih edersek A şıkkı ama aşağılamaya hakkım yok. B diyorum

1|2
    0|0
  • kimseyi yargılamıyoruz.

1|2
    0|0
  • Güzel olanda var şimdi ama geneli kusurlarını kapatmak için abartılı makyaj yapıyorlar, abartılı kıyafetler giyiniyorlar buda yapmacık, çirkin bir görüntü oluşturuyor hatta bazıları öyle korkunç oluyoki seven insanda soğuyor şahsen böyle yapmasalar ben hoş karşılarım

1|0
    1|2
    • 3ay

Drag queen deniliyor ben de sevmiyorum ama bu hoşgörülü olmama engel değil

• 3ay

Pek bir fikrim yok zaten bir ara televizyonda belgesel tarzında çıkmıştı türkler yani o zaman biraz izlemiştim ve her insana karşı böyleyim ben transeksüellere özel değil

• Ben dislamiyorum veya yargilamiyorum.

1|2
    0|0
  • Yargılayan cok, ben yargılamam

1|2
    0|0
  • Dış görünüşe göre yargılamam sadece hoşuma gitmediği için geçerim

0|1
    1|2
  • benden uzak olsunlar😒

0|1
    2|2