Dostluklar bitince ne kalır ki hayatta?

Bugün 10 yıllık dostluğun iki mesajla saygıyla, vedayla bitti. Kendimi o kadar kötü hissediyorum ki. siz siz olun mesafelere yenik düşmeyin...

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• gözden ırak gönülden ırak

0|0
    0|0
    • 3ay

galiba öyle

• 3ay

o soğukluklar birikince acısında yanında olamayınca sevincinde olmaya utanıyor insan ağladığı omuz olmayınca yetmyr bazen

• 3ay

yeter aslında. Gönülden birinin bir sesini bile duymak dünyalara bedel unutma biz tanrıyı hiç görmeden sevmedik mi?

En İyi Kız Görüşü

• benzer bir durumu cok kisa bir sure once yasadim.. hemde seninkisi gibi bir mesafe durumu soz konusu olmadan, bazen ayni insanlarda diretmemek lazimdir.. belki belli bir sure hayat yollari ayrilir ama sonra tekrardan birlesir ne dersin :)

1|0
    0|0
    • 3ay

inşallah derim ne diyeyimki yorumun beni mutlu etti

• 3ay

aynen benim de soru sorma niyetim bu umarım dediğin gibidir teşekkür ederim

• 3ay

rica ederim, sevgiler

Erkekler Ne Diyor 11

• Sağlık olsun diyelim kalan sağlar bizimdir ile avutalım kendimizi

0|0
    0|0
  • Benim de 10 senelik dostum var. Ben İstanbul, o Konya'da okuyor. Yılda 2 kez görüşüyoruz ama hiçbir şekilde kavga etmedik. Sizin dostluğunuz çok başkaymış demek ki.

1|0
    0|0
  • Dostluklar arkadasliklar emin olun biryere kadar gun geliyor 2 kurusluk cikar menfeat yuzunden ne dostluk kaliyor ne arkadaslik. Cok medet beklemek kendini kandirmaktan baska birsey degil.
    Sevdigin sevdali oldugun kisiyi dost diye tanimliyorsan orasi ayri. Ayrilik gercekten zor.

0|0
    0|0
  • 3 tane dostum var mezara denilcek cinsten bitecegini sanmam ama bir mesajla biterse boğazını sıkarım.

0|0
    0|0
  • Aile

0|0
    0|0
  • hatıralar
    yaşanmışlıklar
    anılar
    eskiler

0|0
    0|0
  • Dostluk olsa bitmezdi

0|0
    0|0
    • 3ay

10 yıl yediğim içtiğim ayrı gitmedi benim beraber büyüdük biz evlerimiz bile yanyanaydı nerdeyse annesi annemdi sen nasıl dostluk değil dersin

• Oksijen kalır

0|0
    0|0
  • Sağlam dost aranır
    Daha 21 yaşındasin ne 10 amg

0|0
    0|0
  • Boşluk kalır

0|0
    0|0
  • Neden bitti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Birgün herşey bitiyor... sen istesende olmuyor..

1|0
    0|0
  • Ne saçma bir dostluk bu anlamadım reel takılsanız öpüşüp sevişcek miydiniz mesafe bu kadar önemli

1|0
    0|0
    • 3ay

yanındaki olman bir omuz çıkman gereken yerde olmayınca , maddi zorluklar yüzünden ona ulaşamayınca hayat farklı taraflara sürükleyince bitiyor umarım hiç yaşamazsın

• 3ay

herkes bir değil ki şanslısın işte tebrikler mutlu ol

• 3ay

Sabır sabır sabır yoksa her şey biter

• Mesafe olsa da karsilastigimizda hiç bir şey olmamış gibi eskisi gibi konuşuruz yine

0|0
    0|0
  • Neden bitti ki ya dostluklar böyle biter mi

1|0
    0|0
  • Bir şey kalmıyor ki

0|0
    0|0
  • Gercek dostluklar bitmezzzzz

0|0
    0|0
  • Aynen insanlar iki yuzlu guvenmemek lazim

0|0
    0|0
  • dost değil arkadaşmışsınız o halde :)))

0|0
    0|0
  • Benim ne dostum var ne de arkadaşım kafam rahat yanii

0|0
    0|0
Yükleniyor...