Aldatma olaylarında neden erkek daha fazla şiddete maruz kalıyor?

Sonuçda kadın kuyruk sallamazsa hiçbi erkek yaklaşamaz. Yani olay herzaman kadında biter. Ama aldatılan kişi erkeği ya vuruyor ya da baska bişey ama kadına bişey yapmıyorlar fazla. Bu kadar saf olmaları normal mi. Dediğim gibi yapan ve yaptıran kadındır. Eğer ceza verilmesi gerekıyorsa o kişi kadındır bence. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• "Kadın kuyruk sallamazsa.." düşüncelerine sahip insan müsvettesi bireyler yüzünden bu ülkede kadına şiddet, tecavüz, taciz bu kadar yaygın.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Olayın içerigini bilmeden hareket edersen büyük ihtimalle yanılırsın. Söz gelimi karını yatakta bir erkekle yakalayabilirsin ama o anda karına kimyasal bir madde verilmişolabilir ya da belki karın tehtit altında zorlanmış olabilir elbette olasılık da biraz düşük ama olmayacak şey degil. Bir anlık sinirle yanlış bir karar verip hayatının hatasını yapabilirsin. Eger karına karşı bir şüphe duyarsan emin olana kadar ince eleyip sık dokumak zorundasın. Öyle direkt ''Kesin kadının suçudur'' demek bir Allaha ve onun resulu Hz Muhammede inanların işi degildir. Daha çok şeytanla takılanların işidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Damacanalar hayvanlar filan da mı erkekleri ayartmaya çalışıyor? Hareketlerinizi yönlendirmesi gereken organ beyniniz, penisiniz değil.

1|0
    0|1
    • Tebrik ederim cok dogru yorum

• sapıklıkıgı kastetmıyorum kıt mısın?

• Her "kuyruk sallayana" gitmenin yav*aklık olduğunu ve aldatmayı bırak normalde de biriyle ilişkisini olduğunda toplum baskısının alasına maruz kalanın kadınlar olduğunu anlayamayan siz olduğunuza göre "kıtlık" seviyelerimizi karşılaştırmayalım, komik oluyorsunuz.

• Her kuyruk sallayana giden erkek de yavsagin tekidir onu napicaz

1|0
    0|0
    • sonuc olarak zorla birşey yok ama?

• iki tarafta suclu tek tarafi suclamak mantik isi degil

0|0
    0|0
  • yok deve! oldu olacak erkekler masum deseydin. aracı olan kadında zaten sıkıntı var ama erkeğin o kuyruğun peşinden gitmemesi gerekiyor.

0|0
    0|1
  • çok yanlış bir düşünce bence. kadın istediği kadar kuyruk sallasın. sevgilin varsa seviyorsan o kuyruk sallayanı başından hadi ordan etmek erkeğe kalır.

0|0
    0|0
  • Senin ne kadar malll ve beyınsız oldugunu dusunuyorum ve sanırım dogru dusunuyorum

0|0
    0|1
    • nıye bir bok yıyosunz illa karsı taraftamı yansın

• Noldu seni dovduler mı ablası 😂😂😂

Erkekler Ne Diyor 2

• Beyin yoksunu olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|1
  • Erkek dediğin ağır olur abisi her kuyruk sallayana gidiceksen evlenmesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...